Strona Główna>>>

 

Jubileusz 100 lat życia

 

       

                 

            W dniu 17 listopada 2009 r. mieszkanka Alojzowa Pani Władysława Folusz ukończyła 100 lat życia.

            Z tej okazji odwiedzili jubilatkę Pan Kazimierz Stocki Starosta Chełmski i Pani Joanna Wąsowicz Rzecznik Starosty, Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy, Pan Stanisław Drogomirecki Przewodniczący Rady Gminy, Pani Jadwiga Lisowska Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Pan Wiesław Gumiela Kierownik Terenowej Placówki KRUS-u i Pani Elżbieta Usydus Kierownik Wydziału Świadczeń tej placówki.

            Goście złożyli jubilatce życzenia, upominek, kwiaty i listy gratulacyjne, ponadto Wójt Gminy przekazał jubilatce list od Premiera Rzeczypospolitej Polskiej Pana Donalda Tuska. Kierownik Wydziału Świadczeń przekazała decyzję o przyznaniu Pani Władysławie Folusz stałego dodatku do emerytury.

            Przy kawie i herbacie w obecności córek i wnuków jubilatki wspominano przebieg jej życia. Pani Władysława Folusz mając 17 lat wyszła za mąż, urodziła i wychowała troje dzieci w tym 1 syna i 2 córki, doczekała się 7 wnuków, 16 prawnuków i 3 praprawnuków. Mąż jubilatki zmarł w 1997 roku mając 91 lat. Jubilatka przez całe swoje życie pracowała w gospodarstwie rolnym i jak stwierdziła to jest recepta na długie lata życia.

            Życzymy Pani jeszcze wielu lat życia.

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości napisz do nas

Strona Główna>>>