Strona Główna>>>

II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Banku w Wojsławicach

W dniu 12 grudnia 2009 r. w Gminnym Centrum Kultury w Wojsławicach odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Banku w Wojsławicach.

Wystartowało w nim 57 zawodników w tym 7 kobiet. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem 15 minut na zawodnika.

W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył i Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego wywalczył Stanisław Klim z UKS „Astra” Leśniowice, II miejsce zajął Grzegorz Wojtiuk z Hrubieszowa, a III miejsce zajął Mirosław Król z Chełma. Dobrze wypadł też Jarosław Smalej, który wywalczył VIII miejsce.

W kategorii juniorek zwyciężyła nasza zawodniczka Żaneta Zawiślak, która zajęła VI miejsce w klasyfikacji indywidualnej. II miejsce zajęła Dominika Cyc z Bialopola, III miejsce zajęła Aleksandra Staniuk (20 miejsce w klasyfikacji indywidualnej) a IV miejsce wywalczyła Agnieszka Geleta (34 miejsce w klasyfikacji indywidualnej) – obie zawodniczki z naszego UKS „Astra” Leśniowice.

W kategorii juniorów I miejsce zajął Grzegorz Wojtiuk z Hrubieszowa, II miejsce zajął Przemysław Babulski z Lublina, a III miejsce zdobył Adam Futa z Nowosiółek. Najlepiej z naszych zawodników wypadł Karol Skubisz, który zajął IV miejsce (13 miejsce w klasyfikacji indywidualnej) i Łukasz Zawiślak, który zajął VII miejsce (21 miejsce w klasyfikacji indywidualnej).