Strona Główna>>>

Mikołajkowy Turniej o Puchar Burmistrza Hrubieszowa

W dniu 19 grudnia 2009 r.w Hrubieszowie odbył się dla dzieci Mikołajkowy Turniej o Puchar Burmistrza Hrubieszowa. Wystartowało w nim 46 zawodników w tym 13 dziewcząt. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem 15 minut na zawodnika.

W zawodach wzięli udział również reprezentanci UKS „Astra” w Leśniowicach: Karol Skubisz, Ola Staniuk, Nina Połajdowicz i Paweł Zawiślak

Po zaciętej rywalizacji w turnieju zwyciężył Maciej Żądło z UKS Gim-Dwójka Tomaszów Lubelski.

W kategorii dziewcząt do lat 10 zwyciężyła nasza zawodniczka Nina Połajdowicz a w kategorii chłopców do lat 10 Paweł Zawiślak zajął VII miejsce.

W kategorii dziewcząt do lat 14 Ola Staniuk wywalczyła II miejsce a w kategorii chłopców do lat 14 Karol Skubisz zajął VI miejsce.