Turniej szachowy  o Puchar Złotego Karpia

W dniu 31 maja 2009r. w Krasnymstawie odbył się turniej szachowy  o Puchar Złotego Karpia. W turnieju wzięło udział 17 zawodników w tym reprezentanci UKS „Astra” Leśniowice: Klim Stanisław, Kiełbasa Artur, Wagner Jacek, Skubisz Karol, Łagowska Eliza, Jabłoński Bartosz. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem 15 minut na zawodnika.

Turniej wygrał Mazurek Grzegorz, a najlepiej z naszych zaprezentował się Klim Stanisław, który zajął 5 miejsce.

W klasyfikacji do 13 lat I miejsce zajął zwycięzca turnieju Mazurek Grzegorz, II miejsce wywalczył Jabłoński Bartosz, III miejsce Skubisz Karol a IV miejsce Łagowska Eliza.

W klasyfikacji do 17 lat, I miejsce zajął Kiełbasa Artur a II miejsce Wagner Jacek.

Wyniki uzyskane przez naszych zawodników świadczą o dobrej pracy trenerów Edwarda Chowry i Wiesława Radzięciaka.