Strona Główna>>>

I Turniej Oldbojów ORLIK

W dniu 26 września 2009 r.  na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych ORLIK 2012 w Leśniowicach odbył się I Turniej Oldbojów ORLIK 2009 o Puchar Wójta Gminy Leśniowice.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn: „Chełmianka” Chełm, Gmina Chełm, „Astra” Leśniowice, „Budowlani” Zawadówka oraz Grupa „Środa”. Po zaciętej rywalizacji na boisku I miejsce i Puchar Wójta Gminy Leśniowice wywalczyła drużyna „Chełmianka” Chełm grająca w składzie: Bogdan Tymochowicz, Mirosław Kuśmierczyk, Krzysztof Adamczuk, Jan Denysiuk, Tomasz Kędzierski, Robert Ciemiński i Tomasz Kursa. II miejsce zajęła Gmina Chełm, III miejsce zajęła nasza klubowa drużyna „Astra” w Leśniowicach, IV miejsce przypadło drużynie „Budowlani” Zawadówka a V miejsce zajęła Grupa „Środa”.

W klasyfikacji indywidualnej najlepszym strzelcem meczu został Robert Ciemiński z „Chełmianki” strzelając aż 10 goli. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jarosław Bożek z Gminy Chełm a najlepszym bramkarzem został Mirosław Popielnicki z „Astry” Leśniowice.

Puchary, statuetki i dyplomy wręczył Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice. Zawody sprawnie sędziowali Pan Grzegorz Skrzypa i Pan Bogdan Skałecki.

Po turnieju zaproszono wszystkich na drobny poczęstunek w postaci gorącej kiełbaski.