Strona Główna>>>

Nasi zawodnicy na Eliminacjach do MPJ i OOM 2010

W dniach 5-9 października 2009 r. w Augustowie odbyły się Eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2010. W turnieju wzięło udział 169 zawodników w tym 33 zawodniczki z terenu województwa lubelskiego i podlaskiego. W zawodach nasze województwo reprezentowało 35 zawodników i zawodniczek z 8 klubów: UKS Gim Dwójka Tomaszów Lubelski, Start Lublin, UKS Awans Żyrzyn, LUKS Fajsławice, LUKS Tempo Ożarów, MOK 64 Biała Podlaska, UKS Grom Krężnica Jara, a także drużyna z UKS „Astra” Leśniowicach grająca w składzie: Żaneta Zawiślak, Karol Skubisz, Artur Kiełbasa, Dominik Kiełbasa, Ola Staniuk i Eliza Łagowska.

Po zaciętej rywalizacji wyniki w kategorii dziewcząt do lat 13 zwyciężyła Dominika Gorbacz z MUKS Stoczek 45 Białystok a nasze zawodniczki: Eliza Łagowska zajęła VI miejsce a Ola Staniuk VIII miejsce. W kategorii dziewcząt do lat 17 zwyciężyła Anna Żądło z UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski a nasza zawodniczka Żaneta Zawiślak zajęła VI miejsce. W kategorii chłopców do lat 11 I miejsce zajął Maciej Żądło UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski a nasz zawodnik Karol Skubisz zajął XIII miejsce. W kategorii chłopców do lat 15 zwyciężył Damian Kiełbasa z LKS Augustovia Augustów. Nasi zawodnicy Dominik Kiełbasa zajął XVI miejsce a Artur Kiełbasa XVII miejsce.