Strona główna
Urząd Gminy Leśniowice

Ślubowanie klas pierwszych w SP LeśniowiceW dniu 23 października  2013 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia. W uroczystościach udział wzięli: Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pani Iwona Kesler Skarbnik Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego, Pani Małgorzata Romańczuk Dyrektor Szkoły Podstawowej w Leśniowicach, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie szkoły.

Uroczystość w Szkole Podstawowej w Leśniowice rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu dzieci z klasy pierwszej, którą przygotowały pod opieką wychowawczyni Pani Haliny Staniuk. Następnie pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekając sumiennie wykonywać swoje obowiązki oraz dbać o dobre imię szkoły.

Potem głos zabrał Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice życzył uczniom osiągnięć w nauce i sporcie, a nauczycielom i rodzicom satysfakcji z dzieci.

Jak co roku dla pierwszoklasistów przygotowano przez starszych kolegów i koleżanki oraz Wójta Gminny Leśniowice i Prezesa Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego niespodzianki w postaci upominków i pamiątkowych dyplomów. Po ceremonii rodzice pierwszoklasistów zorganizowali słodki poczęstunek, podczas którego uczniowie świętowali ten szczególny dzień.

Tegorocznymi pierwszoklasistami Szkoły Podstawowej w Leśniowicach zostali:

·      Oliwia Szłapak

·      Lena Trościańczyk

·      Aleksandra Radecka

·      Nikola Nowak

·      Marcin Marzec

·      Mateusz Ciołek 

Wszystkim pierwszoklasistom składamy serdeczne życzenia pomyślności i satysfakcji w zdobywaniu wiedzy, a czas, który spędzą w szkole był miły i radosny oraz owocny w wiedzę.


oprac. Justyna Oliwiak

© 2001-2013 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone