Strona Główna>>>

Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Gminy Leśniowice w Szachach

W dniu 16 lutego 2013 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbył się Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Gminy Leśniowice w Szachach. W turnieju udział wzięło 10 zawodników z terenu gminy Leśniowice. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim, na dystansie 7 rund, w kategorii open, z wyłonieniem dodatkowej klasyfikacji juniorek i juniorów z tempem gry 15 minut na zawodnika.

Po zaciętej rywalizacji Mistrzem Gminy został ponownie Artur Kiełbasa, II miejsce jak w roku ubiegłym zajął Jarosław Smalej, a III miejsce wywalczył Dominik Kiełbasa.

W kategorii juniorek wystartowało tylko dwie dziewczynki: I miejsce zajęła Natalia Oszust, natomiast drugie zdobyła Oliwia Prucnal.

W kategorii juniorów zwyciężył Dominik Kiełbasa, II miejsce zajął Łukasz Zawiślak, a III miejsce zajął Bartosz Jabłoński.

Dyplomy i statuetki ufundowane przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach wręczył Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice.