Strona Główna>>>

Finał Turnieju Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo Gminy Leśniowice

W dniu 10 lutego 2012 r. odbyła się IV finałowa runda Turnieju Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo Gminy Leśniowice. Turniej jest jedną z najstarszych imprez i na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych organizowanych m.in. przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach.

Wzorem roku ubiegłego w turnieju udział wzięło 5 par, a cały turniej składał się z 4 rund, w których wszystkie pary rozgrywały mecze pomiędzy sobą.

W wyniku sportowej rywalizacji Tytuł Mistrzowski i I miejsce wywalczyła para w składzie: Pan Marcin Sztejn i Pan Wiesław Sereda, II miejsce przypadło Panu Wiesławowi Radzięciakowi i Panu Zbigniewowi Zielińskiemu, III miejsce wywalczyła para grająca w składzie: Pan Mariusz Mróz i Pan Jarosław Smalej,  IV miejsce zajęła para Pan Wojciech Potocki i Pan Ryszard Jagnicki, a V miejsce przypadło parze grającej w składzie: Pan Robert Prucnal i Pan Wiesław Flisiński.

Nagrody finansowe i puchary ufundowane przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach wręczał Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice oraz Pan Wojciech Potocki sędzia turnieju.

Serdecznie gratulujemy nowej parze Mistrzowskiej!