Strona Główna>>>

IV finałowa runda Turnieju Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo Gminy Leśniowice

W dniu 1 marca 2013 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się IV finałowa runda Turnieju Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo Gminy Leśniowice. Turniej brydżowy jest jedną z najstarszych imprez sportowych organizowanych m.in. przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach.

W roku bieżącym w turnieju udział wzięło 6 par, a cały turniej składał się z 4 rund, w których wszystkie pary rozgrywały mecze pomiędzy sobą.

W wyniku sportowej rywalizacji Tytuł Mistrzowski i I miejsce wywalczyła para w składzie: Pan Zbigniew Zieliński i Pan Jarosław Smalej, II miejsce przypadło ubiegłorocznym mistrzom Panu Marcinowi Sztejn i Panu Wiesławowi Seredzie, III miejsce wywalczyła para grająca w składzie: Pan Mariusz Mróz i Pan Kamil Mróz,  IV miejsce zajęła para Pan Wiesław Radzięciak i Pan Paweł Burda,  na V miejscu znalazła się para w składzie: Pan Wojciech Potocki i Pan Ryszard Jagnicki, a VI miejsce przypadło parze Pan Robert Prucnal i Pan Emil Mirowski.

Nagrody finansowe i puchary ufundowane przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach wręczał Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice oraz Pan Wojciech Potocki sędzia turnieju.

Serdecznie gratulujemy nowej parze Mistrzowskiej!