Strona Główna>>>

VII Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamień "TRZEŹWY UMYSŁ ZAWSZE WYGRYWA"

W dniu 7 kwietnia 2013 r. w Zespole Szkół w Strachosławiu odbył się VII Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamień "TRZEŹWY UMYSŁ ZAWSZE WYGRYWA". W turnieju udział wzięło 74 zawodników w tym 10 kobiet.

Zawody zostały rozegrane systemem szwajcarskim 9 rundowym z tempem gry15 minut na zawodnika.

W Turnieju udział wzięli zawodnicy z UKS Astra w Leśniowicach: Aleksandra Staniuk, Oliwia Prucnal, Żaneta Zawiślak, Magda Kusa, Natalia Oszust, Artur Kiełbasa, Dominik Kiełbasa, Stanisław Klim, Karol Skubisz, Jarosław Smalej oraz Paweł Zawiślak.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą Turnieju został Zbigniew Pyda z MKS Start Lublin, II miejsce zajął Michał Mirosław z KSz DRAKON Lublin, a III Marcin Molenda z UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski.

Wśród juniorów I miejsce zajął Marcin Molenda, II miejsce Rafał Sikora, a III Karol Skubisz, Wśród juniorek najlepsza okazała się Aleksandra Staniuk, II miejsce zajęła Oliwia Prucnal, a III Natalia Oszust. Najlepszą zawodniczką turnieju wśród kobiet została Żaneta Zawiślak.

Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczał Pan Roman Kandziora Wójt Gminy Kamień oraz Pani Alicja Nafalska Dyrektor Zespołu Szkół w Strachosławiu.