Strona Główna>>>

Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny

W dniu 3 kwietnia 2011 r. w Kocku odbył się I Turniej Szachowy im. Gen. Franciszka Kleeberga z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny.

W turnieju wzięło udział 77 zawodników w tym zawodnicy UKS „Astra” w Leśniowicach: Żaneta Zawiślak, Artur Kiełbasa, Dominik Kiełbasa, Agnieszka Geleta i Paweł Zawiślak.

Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund z tempem 15 minut na zawodnika.

Po zaciętej rywalizacji przy szachownicach cały turniej wygrał Paweł Stoma z „Drakon” Lublin.

W poszczególnych kategoriach nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:

·        w kategorii dziewcząt do lat 18: Żaneta Zawiślak zajęła I miejsce, a Agnieszka Geleta zajęła II miejsce,

·        w kategorii chłopców do lat 18: Artur Kiełbasa wywalczył III miejsce a Dominik Kiełbasa zajął VI miejsce,

·        w kategorii chłopców do lat 10: Paweł Zawiślak zajął VII miejsce.