Strona Główna>>>

Eliza Mistrzynią Szkoły w Szachach

W dniu 7 kwietnia 2010 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkoły w Szachach. W turnieju wzięło udział 16 zawodników w tym 12 dziewcząt. Zawody rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 6 rund z tempem 15 minut na zawodnika.

Po zaciętej rywalizacji przy szachownicach Mistrzem Szkoły została Eliza Łagowska z kompletem zwycięstw, która była jednocześnie najlepsza w kategorii dziewcząt. II miejsce wywalczyła Ola Staniuk a III miejsce zajęła Aleksandra Głaz.

W kategorii chłopców zwyciężył Mateusz Łagowski, II miejsce wywalczył Mirosław Głaz a III miejsce zdobył Paweł Zawiślak.

Najlepsi zawodnicy będą reprezentować szkołę na zawodach powiatowych i w Finale Wojewódzkim w Fajsławicach.