Strona Główna>>>

Publiczne Gimnazjum z Sielca Mistrzem Powiatu!

W dniu 6 maja 2010 r. w Wojsławicach odbyła się Powiatowa Gimnazjada Szachowa. Wzięły w niej udział drużyny reprezentujące gimnazja z: Chełma, Dorohuska, Sielca i Wojsławic. W sumie do szachowych zmagań przystąpiło 34 zawodników w tym 9 zawodniczek.

Zawody rozegrano na dystansie 7 rund, systemem szwajcarskim z tempem 15 minut na zawodnika.

Po zaciętej rywalizacji Mistrzostwo Powiatu wywalczyła drużyna z Publicznego Gimnazjum w Sielcu grająca w składzie: Artur Kiełbasa, Łukasz Zawiślak, Dominik Kiełbasa i Agnieszka Geleta. II miejsce zajęło Publiczne Gimnazjum w Wojsławicach a III miejsce zajęli zawodnicy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Chełmie.

W klasyfikacji indywidualnej w kategorii dziewcząt zwyciężyła Agnieszka Geleta natomiast w kategorii chłopców II miejsce wywalczył Artur Kiełbasa a III miejsce zajął Łukasz Zawiślak. Dominik Kiełbasa uplasował się na VIII miejscu.