Strona główna


Urząd Gminy Leśniowice

Zabawy choinkowe

 W dniach 11, 15, 18 i 23 stycznia 2014 r. w szkołach podstawowych na terenie gminy Leśniowice odbyły się zabawy choinkowe, które tradycyjnie rozpoczynają nowy rok.

W tegorocznych zabawach choinkowych udział wziął Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice. Dodatkowo w  zabawie choinkowej w Szkole Podstawowej w Leśniowicach udział wzięła Pani Nina Różańska przedstawiciel firmy Chevron Polska Energy Resources Sp. z o.o., która otrzymała z rąk Wójta Gminy podziękowanie za okazane wsparcie dla szkół z terenu gminy Leśniowice.

Zabawa choinkowa jest okazją do wyśmienitej zabawy oraz spotkania się całej społeczności szkolnej i rodziców. W większości placówek uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu uczniów, przygotowaną pod okiem nauczycieli.

Uczniowie świetnie się bawili przy gorących rytmach tanecznej muzyki. Rodzice w tym czasie przygotowali smaczny poczęstunek. Miłą niespodzianką była wizyta Św. Mikołaja, który rozdał wszystkim dzieciom drobne upominki. Ponadto uczniowie klas 0-VI otrzymali od Świętego Mikołaja słodkie upominki ufundowane przez firmę Chevron Polska.


oprac. Justyna Oliwiak

© 2001-2013 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone