Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Realizacja projektu partnerskiego pn. „Turystyka międzynarodowa impulsem rozwoju gospodarczego”


 

W dniu 7 października 2014 r. rozpoczęła się realizacja projektu partnerskiego pn. „Turystyka międzynarodowa impulsem rozwoju gospodarczego”. Wraz Gminą Dorohusk, Wojsławice oraz Żmudź chcemy zwiększyć atrakcyjności i promocję gospodarczą terenów turystycznych naszych gmin oraz zachęcić inwestorów do aktywności gospodarczej na ww. terenach.

W ramach projektu zaplanowano m.in. wytyczenie szlaku rowerowego łączącego zbiorniki wodne, opracowanie i publikację przewodnika z mapą turystyczną, opracowanie i publikację mapy trasy rowerowej (wersja kieszonkowa) oraz udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych w kwietniu 2015 r. Pierwszym etapem realizacji ww. projektu było wypracowanie logo promującego projekt, na który każdy mógł zgłaszać swoje propozycje lub uwagi.

Projekt współfinasowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, a wartość jego wynosi 793 264,50 zł, z czego poziom dofinansowania to 85 %.


oprac. Marcin Kołodziej

W razie jakichkolwiek wątpliwości napisz do lesniowice@zgwrp.org.pl 

© 2001-2014 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone