Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Spotkanie w sprawie organizacji
Gminnych Obchodów Święta Niepodległości


 

W dniu 31 października 2014 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie w sprawie organizacji Gminnych Obchodów Święta Niepodległości.

W spotkaniu udział wzięli: Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pani Monika Durko p.o. Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Leśniowicach, Pan Dariusz Olszak Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Sielcu, Pani Małgorzata Romańczuk Dyrektor Szkoły Podstawowej w Leśniowicach, Pani Anna Kowal Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rakołupach, Pan Wojciech Potocki Dyrektor Szkoły Podstawowej w Teresinie, Pan Roman Pawelec Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sielcu oraz Pan Jarosław Smalej.

Podczas spotkania dokonano zmian w scenariuszu, omówiono porządek uroczystości, ustalono część artystyczną w kościele oraz na placu zgromadzeń, a także dowóz uczniów z poszczególnych szkół.

Uroczystość odbędzie się 11 listopada br. o godz. 13:00 na placu zgromadzeń w Leśniowicach. Organizatorem uroczystości jest Wójt Gminy Leśniowice oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach.
Msze Święte:

  • Kumów Plebański – godz. 11:30 oraz Montaż słowno - muzyczny w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Sielcu.
  • Majdan Leśniowski – godz. 12:00
  • Rakołupy – godz. 12:00

 

Serdecznie zapraszamy!oprac. Monika Durko

W razie jakichkolwiek wątpliwości napisz do lesniowice@zgwrp.org.pl 

© 2001-2014 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone