Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Ślubowanie klasy pierwszej w SP Teresin


 
 
 


W dniu 31 października 2014 r. w Szkole Podstawowej w Teresinie odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia. W uroczystościach udział wzięli: Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego, Pan Wojciech Potocki Dyrektor Szkoły Podstawowej w Teresinie, grono pedagogiczne, rodzice oraz uczniowie szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu dzieci z klasy pierwszej, którą przygotowały pod opieką wychowawczyni Pani Ewy Socha. Następnie pierwszaki przeszły test oraz zostały pasowane na ucznia Szkoły Podstawowej w Teresinie.

Po ślubowaniu głos zabrała Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Zarządu oraz Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy, którzy życzyły uczniom wybitnych osiągnięć w nauce i sporcie, a nauczycielom i rodzicom satysfakcji i zadowolenia z dzieci. Następnie wręczyły pamiątkowe dyplomy i upominki.

Tegorocznymi pierwszoklasistami Szkoły Podstawowej w Teresinie zostali:

  • Samuel Tokarczuk
  • Gabriel Tryniecki
  • Michał Wysocki

Wszystkim pierwszoklasistom składamy serdeczne życzenia pomyślności i satysfakcji w zdobywaniu wiedzy, a czas, który spędzą w szkole był miły i radosny oraz owocny w wiedzę.


oprac. Justyna Oliwiak

W razie jakichkolwiek wątpliwości napisz do lesniowice@zgwrp.org.pl 

© 2001-2014 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone