Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

IV finałowa runda Turnieju Brydża Towarzyskiego
o Mistrzostwo Gminy Leśniowice

W dniu 14 lutego 2014 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się IV finałowa runda Turnieju Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo Gminy Leśniowice. Turniej brydżowy jest jedną z najstarszych imprez sportowych organizowanych na terenie naszej gminy.

W roku bieżącym w turnieju udział wzięło 4 pary brydżowe, a cały turniej składał się z 4 rund, w których wszystkie pary rozgrywały mecze pomiędzy sobą.

W wyniku sportowej rywalizacji Tytuł Mistrzowski i I miejsce wywalczyła para w składzie: Pan Wiesław Radzięciak i Pan Ryszard Jagnicki, wzorem roku ubiegłego II miejsce zajęła para w składzie: Pan Marcin Sztejn i Pan Wiesław Sereda, III miejsce wywalczyła para grająca w składzie: Pan Mariusz Mróz i Pan Wojciech Potocki, a na  IV miejscu znalazła się para w składzie: Pan Jarosław Smalej i Pan Zbigniew Zieliński.

Nagrody finansowe i puchary ufundowane przez Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach wręczyli Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice oraz Pan Wojciech Potocki sędzia turnieju.

Serdecznie gratulujemy nowej parze Mistrzowskiej!