Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

VIII Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamień
„TRZEŹWY UMYSŁ ZAWSZE WYGRYWA"

W dniu 15 marca 2014 r. w Zespole Szkół w Strachosławiu odbył się VIII Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamień „TRZEŹWY UMYSŁ ZAWSZE WYGRYWA". W turnieju udział wzięło 62 zawodników w tym 10 kobiet.

Zawody zostały rozegrane systemem szwajcarskim 9 rundowym z tempem gry 15 minut na zawodnika.

W Turnieju udział wzięli zawodnicy z UKS Astra w Leśniowicach: Stanisław Klim, Jarosław Smalej, Natalia Oszust, Karolina Radecka, Magdalena Kusa, Anna Gradowska, Kamila Smolira.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą Turnieju został Zbigniew Pyda z MKS Start Lublin, II miejsce zajął Ryszard Probola z LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski, a III Marcin Molenda z UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski.

Wśród juniorek najlepsza okazała się Natalia Oszust , II miejsce zajęła Karolina Radecka, a III Anna Gradowska.

Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczał Pan Roman Kandziora Wójt Gminy Kamień oraz Pani Alicja Nafalska Dyrektor Zespołu Szkół w Strachosławiu.