Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Dzień Rodziny w SP Sielec


W dniu 1 czerwca 2014 r. Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy, Pan Stanisław Drogomirecki Przewodniczący Rady Gminy oraz Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego uczestniczyli w uroczystościach z okazji Dnia Rodziny w Szkole Podstawowej w Sielcu.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w intencji rodzin celebrowaną przez Ks. Kamila Zaborka Wikariusza Parafii Rzymskokatolickiej w Kumowie Plebańskim.

Następnie Pan Roman Pawelec Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sielcu przywitał zaproszonych gości, nauczycieli, rodziców oraz uczniów. W tym miejscu podziękował także w imieniu społeczności szkoły Panu Wiesławowi Radzięciakowi Wójtowi Gminy za wsparcie i troskę przyznając mu zaszczytny tytuł „Przyjaciela Szkoły Podstawowej w Sielcu”.
Po zakończeniu części oficjalnej na scenie pojawiły się Smerfetka oraz Biedronka, które zachęcały do wspólnej zabawy. Każda z klas przygotowała krótką część artystyczną (taniec, piosenka, kabaret).  Swoje dokonania zaprezentowały także koła zainteresowań: taneczne, teatralne, jęz. angielskiego, muzyczne. Wszyscy mogli podziwiać również piękną wystawę prac plastycznych, wykonanych przez naszych szkolnych artystów. Aby wyrazić wdzięczność i miłość, dzieci przygotowały i wręczyły rodzicom piękne upominki, czym wywołały ogromne wzruszenie.

Do atrakcji tego wyjątkowego dnia należało niewątpliwie wspólne pieczenie przy ognisku pysznych kiełbasek. Dzieci szalały na zjeżdżalni, trampolinie, uczestniczyły w walkach sumo oraz chętnie malowały swoje buzie.

W trakcie imprezy przygrywał zespół muzyczny z Majdanu Leśniowskiego.


oprac. Justyna Oliwiak

© 2001-2013 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone