Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

XI Powiatowa Gimnazjada Szachowa

W dniu 22 stycznia 2014 r. w Zespole Szkół Publicznych w Wojsławicach odbyła się XI Powiatowa Gimnazjada Szachowa – Indywidualne Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych Powiatu Chełmskiego w Szachach. W turnieju udział wzięło łącznie 8 uczniów z Publicznego Gimnazjum w Sielcu oraz z Gimnazjum w Wojsławicach. Turniej rozegrano na dystansie 7 rund z tempem gry 15 minut na zawodnika.

Indywidualnym Mistrzem Gimnazjum Powiatu Chełmskiego wśród chłopców został nasz zawodnik Bartosz Jabłoński z Gimnazjum w Sielcu.

Indywidualną Mistrzynią Gimnazjum Powiatu Chełmskiego wśród dziewcząt została Aniela Taras również z Gimnazjum w Sielcu. W dodatkowo wprowadzonej klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum w Wojsławicach, natomiast II miejsce drużyna z Gimnazjum w Sielcu.

Zawody sędziował Pan Wiesław Radzięciak, a nad sprawnym przebiegiem turnieju tradycyjnie czuwał nauczyciel ZSP w Wojsławicach Pan Józef Majuk.