Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Powiatowy Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Szkół Podstawowych Powiatu Chełmskiego
w Szachach

W dniu 25 lutego 2015 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbył się Powiatowy Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Szkół Podstawowych Powiatu Chełmskiego w Szachach. W turnieju udział wzięło 32 zawodników ze szkół podstawowych z terenu powiatu chełmskiego z: Dorohuska, Leśniowic, Strachosławia, Wojsławic i Wólki Kańskiej. Zawody rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem 15 minut na zawodnika.

W kategorii dziewcząt Mistrzynią Powiatu wzorem ubiegłego roku została Oliwia Prucnal, II miejsce zajęła Natalia Oszust, III miejsce wywalczyła Julia Bańka, wszystkie zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Leśniowicach, IV miejsce Weronika Wasyluk ze Szkoły Podstawowej w Wojsławicach, V miejsce  Nina Połajdowicz ze Szkoły Podstawowej w Leśniowicach, VI miejsce zajęła Weronika Iwańczuk ze Szkoły Podstawowej w Dorohusku.

W kategorii chłopców Mistrzem Powiatu został Przemysław Nowaczek ze Szkoły Podstawowej w Wojsławicach, II miejsce wywalczył Marek Błaszczuk, III zajął Marcin Matczuk, obaj ze Szkoły Podstawowej w Dorohusku, IV miejsce zajął Norbert Górnik, V miejsce Michał Ciećka obaj ze Szkoły Podstawowej w Wojsławicach, a na VI pozycji znalazł się Damian Albiniak ze Szkoły Podstawowej w Dorohusku.

Medale, upominki i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Chełmie wręczał Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, który jednocześnie był sędzią turnieju.
Serdecznie gratulujemy Mistrzom Powiatu!

oprac. Mariola Zawiślak

© 2001-2015 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone