Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Turniej o Indywidualne Mistrzostwo
Gminy Leśniowice w Szachach

W dniu 28 lutego 2015 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbył się Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Gminy Leśniowice w Szachach. W turnieju udział wzięło 12 zawodników, w tym 4 kobiety. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim, na dystansie 7 rund z tempem gry 15 minut na zawodnika.

Po zaciętej rywalizacji Mistrzem Gminy został Dominik Kiełbasa, II miejsce zdobył Artur Kiełbasa a III miejsce wywalczył Stanisław Klim.

Najlepszą kobietą turnieju została Aleksandra Staniuk.

W kategorii juniorek I miejsce zajęła Karolina Radecka, II miejsce zdobyła Magdalena Kusa, natomiast III miejsce wywalczyła Oliwia Prucnal.

W kategorii juniorów I miejsce zdobył Artem Mazhos, II miejsce zajął Karol Skubisz, natomiast III miejsce uzyskał Wojciech Malarz.

Dyplomy, puchary i upominki wręczył Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, który był jednocześnie sędzią turnieju.