Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

IX Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamień
„TRZEŹWY UMYSŁ ZAWSZE WYGRYWA"

W dniu 22 marca 2015 r. w Zespole Szkół w Strachosławiu odbył się IX Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamień „TRZEŹWY UMYSŁ ZAWSZE WYGRYWA". W turnieju udział wzięło 60 zawodników w tym 8 kobiet.

Zawody zostały rozegrane systemem szwajcarskim 9 rundowym z tempem gry 15 minut na zawodnika.

W turnieju udział wzięli zawodnicy z UKS Astra w Leśniowicach: Jarosław Smalej, Natalia Oszust, Oliwia Prucnal, Magdalena Kusa.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą turnieju został Zbigniew Pyda z KU AZS UMCS Lublin, II miejsce zajął Eugeniusz Mazur z KSz DRAKON Lublin, a III Andrzej Sosnowski z Krasnegostawu.

Wśród juniorek najlepsza okazała się Oliwia Prucnal z UKS Astra Leśniowice, II miejsce zajęła Aleksandra Majówka, a III Aniela Piech obie z MKS Agros Chełm.

W ogólnej klasyfikacji kobiet zwyciężyła Natalia Oszust z UKS Astra Leśniowice.

Dobrze wypadli również pozostali nasi zawodnicy Magdalena Kusa zajęła V miejsce w klasyfikacji kobiet, natomiast Jarosław Smalej znalazł się na XVIII pozycji w klasyfikacji ogólnej.

Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczała Pani Alicja Nafalska Dyrektor Zespołu Szkół w Strachosławiu