Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

"Maczuły witają lato 2015"


W dniu 3 lipca 2015 r. nad Zalewem wodnym "Maczuły" w Horodysku odbyło sie uroczyste otwarcie sezonu letniego.

Zebranych gości przy dźwiękach muzyki Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Leśniowic w imieniu Pana Wójta Wiesława Radzięciaka powitały Panie: Monika Durko Sekretarz Gminy Leśniowice i Agnieszka Raczyńska p.o. Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Leśniowicach.

Następnie przedstawione zostały godziny, w których pod czujnym okiem ratowników można korzystać z kąpieli w wyznaczonym do tego miejscu. Osoby zgromadzone zostały poproszone również o zapoznanie się i przestrzeganie regulaminu korzystania z infrastruktury rekreacyjno-wypoczynkowej przy zbiorniku wodnym „Maczuły” oraz  miejsca wykorzystywanego do kąpieli.

Prowadzące zachęcały również do wypożyczania sprzętu pływającego oraz do korzystania z punktu gastronomicznego a miłośników przejażdżek rowerowych do zwiedzania trasy rowerowej, która przebiega przez teren gminy.

Po krótkich przemówieniach na scenie wystąpił Zespół Muzyczny GOOD BAND z Majdanu Leśniowskiego. Po występie prowadzące zaprosiły zgromadzone osoby do zabawy z zespołem Ventus, która potrwała do późnych godzin nocnych.

oprac. Justyna Małysz

© 2001-2015 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone