Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Z wizytą u najstarszej mieszkanki naszej gminy

W dniu 22 lipca 2015 r. swoje 97 urodziny obchodziła najstarsza mieszkanka naszej gminy Pani  Leokadia Czwórnóg zamieszkała w Rakołupach Dużych.

Z tej okazji Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice wraz z Panem Stefanem Prokopem Przewodniczącym Rady Gminy odwiedzili jubilatkę aby wręczyć kwiaty i list gratulacyjny wraz z życzeniami nieustającej pogody ducha, życzliwości ze strony najbliższych oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

Wójt Gminy Leśniowice darzy szacunkiem i pamięta o seniorach zamieszkałych na swoim terenie, więc nie mógł zapomnieć o urodzinach najstarszej mieszkanki Gminy. Władze gminy spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Solenizantka przyjęła ich z uśmiechem na ustach. Życzenia przeplatały się ze  wspomnieniami.

Pani Leokadia Czwórnóg, która 22 lipca br. ukończyła 97 lat urodziła się w 1918 r. w Sielcu i jest mieszkanką Rakołup Dużych. Za mąż wyszła w wieku 23 lat za Pana Józefa Czwórnóg z którym przeżyła 55 lat.

Serdecznie życzymy najstarszej mieszkance naszej gminy wszelkiej pomyślności oraz doczekania jeszcze wielu tak wspaniałych i radosnych rocznic w otoczeniu kochającej rodziny i przyjaciół.

To piękny widok, gdy rodzina trzyma się razem i nawzajem o siebie dba.

oprac. Justyna Małysz

© 2001-2015 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone