Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Gminny Dzień Seniora


W dniu 9 października 2016 r. w Świetlicy Wiejskiej w Majdanie Leśniowskim odbyło się spotkanie z okazji „Gminnego Dnia Seniora” zorganizowane przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Koło Gminne Nr 7 w Leśniowicach.

W spotkaniu uczestniczył Pan Kazimierz Mazurek Przewodniczący Okręgowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Chełmie, Pani Barbara Mikołajczyk Skarbnik Związku Emerytów, Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pan Stefan Prokop Przewodniczący Rady Gminy Leśniowice, Pani Monika Durko Sekretarz Gminy Leśniowice, Pani Wioletta Pilipczuk Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Leśniowicach, oraz Członkowie Koła Gminnego Nr 7 w Leśniowicach na czele z Przewodniczącą Panią Barbarą Jamróz.

Podczas spotkania miłym zaskoczeniem był występ seniorów, którzy przygotowali śmiechoterapię w postaci kabaretu oraz odśpiewali Hymn Emerytów, a także piosenki z dawnych lat.

W trakcie uroczystości członkowie koła podziękowali ustępującej z funkcji Przewodniczącej Koła Gminnego Nr 7 w Leśniowicach Pani Krystynie Surmacz za wieloletnią pracę, wręczając jej kwiaty.

Głos zabrał również Pan Kazimierz Mazurek Przewodniczący Okręgowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Chełmie, który również złożył życzenia emerytom a także wyraził zadowolenie ze współpracy z Kołem Gminnym Nr 7 w Leśniowicach.

Ponadto Przewodniczący Rady Gminy wraz z Sekretarz Gminy z okazji Gminnego Dnia Seniora, złożyli wszystkim serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha i wielu lat życia, wypełnionego radością i satysfakcją z przeżytych lat, wręczając list gratulacyjny i słodki upominek.

Uczestnicy spotkania mile i przyjemnie spędzili czas przy wspólnym poczęstunku oraz dobrej zabawie przy oprawie muzycznej, którą zapewnił Zespół Muzyczny Trio-Top w składzie Daniel Jagnicki i Mariusz Banach.

Przygotowanie tak uroczystego i wyjątkowego spotkania było możliwe dzięki wsparciu finansowemu i rzeczowemu sponsorów, którymi byli właściciele i przedsiębiorcy z terenu Gminy Leśniowice, za co składamy im serdeczne podziękowania.

oprac. Agnieszka Raczyńska

© 2001-2016 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone