Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Gminy Leśniowice
w Szachach

W dniu 12 lutego 2016 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbył się Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Gminy Leśniowice w Szachach. W turnieju udział wzięło 9 zawodników, w tym 4 kobiety. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim, na dystansie 7 rund z tempem gry 15 minut na zawodnika.

Po zaciętej rywalizacji Mistrzem Gminy został Artur Kiełbasa, II miejsce zdobył Jarosław Smalej, a III miejsce wywalczyła Oliwia Prucnal.

W kategorii juniorek I miejsce zajęła Oliwia Prucnal, II miejsce zdobyła Karolina Radecka, natomiast III miejsce wywalczyła Magdalena Kusa.

Dyplomy, puchary i upominki wręczył Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, który był jednocześnie sędzią turnieju.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów.

Ponadto zachęcamy zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych do nauki gry w szachy oraz uczestniczenie w turniejach.