Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Powiatowy Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Szkół Podstawowych Powiatu Chełmskiego w Szachach

W dniu 3 marca 2016 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbył się Powiatowy Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Szkół Podstawowych Powiatu Chełmskiego w Szachach.

W turnieju udział wzięło 28 zawodników ze szkół podstawowych z terenu powiatu chełmskiego tj. z: Dorohuska, Leśniowic, Rakołup i Wojsławic. Zawody rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem gry po 15 minut na zawodnika.

W kategorii dziewcząt Mistrzynią Powiatu została Oliwia Prucnal ze SP w Leśniowicach, II miejsce zajęła Nikola Matczuk z SP w Dorohusku, III miejsce wywalczyła Estera Cichocka ze SP w Rakołupach, IV miejsce Maria Gajur ze SP w Dorohusku, V miejsce Oliwia Szłapak ze SP w Leśniowicach oraz VI miejsce zajęła Patrycja Zielińska ze SP w Wojsławicach.

W kategorii chłopców Mistrzem Powiatu został Marek Błaszczuk, II miejsce wywalczył Marcin Matczuk obaj ze SP w Dorohusku, III zajął Jarosław Nowaczek ze SP w  Wojsławicach, IV miejsce zajął Mateusz Gajur, V miejsce Dawid Trochimiuk, a na VI pozycji znalazł się Damian Albiniak zawodnicy ze SP w Dorohusku.

Medale, upominki i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Chełmie wręczał Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice wraz z Panią Joanną Pawluk  Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Chełmie.

Serdecznie gratulujemy Mistrzom Powiatu!

SPROSTOWANIE

Uprzejmie informujemy, że nastąpił błąd w notatce polegający na pominięciu jednego z nazwisk. Poprawna klasyfikacja w kategorii dziewcząt jest następująca: Mistrzynią Powiatu została Oliwia Prucnal ze SP w Leśniowicach, II miejsce zajęła Nikola Matczuk z SP w Dorohusku, III miejsce wywalczyła Estera Cichocka ze SP w Rakołupach IV miejsce Maria Gajur ze SP w Dorohusku, V miejsce Oliwia Szłapak ze SP w Leśniowicach, VI miejsce zajęła Patrycja Zielińska ze SP w Wojsławicach oraz VII Aleksandra Radecka ze SP w Leśniowicach.

Za pomyłkę serdecznie przepraszamy.

oprac. Agnieszka Raczyńska

© 2001-2016 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone