Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Spotkanie informacyjno -szkoleniowe dla rolnikówW dniu 4 marca 2016 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie informacyjno –szkoleniowe dla rolników dotyczące zasad przyznawania płatności bezpośrednich, obowiązków wynikających z praktyk korzystnych dla środowiska i klimatu (płatność na zazielenianie) oraz dywersyfikacji upraw i zmian w systemie płatności rolnośrodowiskowych, zasad wypełniania wniosku o przyznanie płatności obszarowych w roku 2016 oraz płatności w ramach PROW 2014 –2020.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Wójta Gminy Leśniowice, a poprowadziła je Pani Beata Jóźwik z Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Chełmie.   Na spotkaniu obecni byli również przedstawiciele Zespołu Doradztwa Rolniczego w Chełmie: Pani Emilia Łatwińska oraz Pan Tadeusz Gadzicki. 

Na spotkanie przybyło bardzo wielu rolników z terenu naszej gminy, zainteresowanych zmianami w systemie dopłat bezpośrednich. Mieli oni możliwość zapoznania się z najnowszymi informacjami o zmianach oraz zadawania pytań przybyłym gościom, z której licznie skorzystali.

oprac. Dariusz Zalewa

© 2001-2016 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone