Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

X Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamień
„TRZEŹWY UMYSŁ"

W dniu 13 marca 2016 r. w Zespole Szkół w Strachosławiu odbył się X Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamień „TRZEŹWY UMYSŁ". W turnieju udział wzięło 60 zawodników.

Zawody zostały rozegrane systemem szwajcarskim 7 rundowym z tempem gry 15 minut na zawodnika.

W turnieju udział wzięli zawodnicy z UKS Astra w Leśniowicach: Stanisław Klim, Jarosław Smalej, Natalia Oszust, Oliwia Prucnal, Magdalena Kusa, Nina Połajdowicz, Jagoda Taras.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą turnieju został Krzysztof Iwańczuk z MKS AGROS Chełm, II miejsce zajął Mateusz Bojczewski z LKSz Lublin, a III Rafał Bojczewski z LKSz Lublin.

Wśród juniorek najlepsze okazały się zawodniczki UKS Astra Leśniowice. I miejsce zajęła Nina Połajdowicz, II miejsce Oliwia Prucnal, a III miejsce Natalia Oszust.

W ogólnej klasyfikacji kobiet zwyciężyła Magdalena Kusa, II miejsce zajęła Nina Połajdowicz obie z UKS Astra Leśniowice.

Dobrze wypadli również pozostali nasi zawodnicy Oliwia Pracunal zajęła IV miejscem, zaś Natalia Oszust zajęła V miejsce w klasyfikacji kobiet, natomiast Stanisław Klim znalazł się na IV pozycji w klasyfikacji ogólnej.

Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczał Pan Roman Kandziora Wójt Gminy Kamień.