Strona główna


Urząd Gminy Leśniowice

Uroczyste pożegnanie Pani Czesławy Sulej bibliotekarza Gminnej Biblioteki Publicznej w Leśniowicach

W dniu 19 lipca 2016 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Czesławy Sulej bibliotekarza Gminnej Biblioteki Publicznej w Leśniowicach, która odeszła na zasłużoną emeryturę.

Uroczystość rozpoczął Wójt Wiesław Radzięciak, który podsumował 41 lat pracy Pani Czesławy, podkreślając że niewątpliwie współpraca ta zasługuje na szczególne uznanie. Pani Czesława w pracy była osobą wyrozumiałą, koleżeńską i zawsze pozytywnie nastawioną do drugiego człowieka. Swoją postawą i zaangażowaniem w upowszechnianie i propagowanie czytelnictwa stanowiła wzór dla młodego pokolenia.

W dalszej części Wójt w imieniu Samorządu Gminy Leśniowice złożył na ręce Pani Czesławy podziękowania za długoletnią pracę w Gminnej Bibliotece Publicznej w Leśniowicach życząc na nadchodzące lata dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha, realizacji swoich planów i oby dobra pamięć o pracownikach urzędu pozostała na długo w jej sercu.

Podziękowania wraz z życzeniami i drobnym upominkiem wręczyli również wszyscy pracownicy urzędu oraz jednostek podległych, dziękując z całego serca Pani Czesławie za olbrzymie zaangażowanie i wieloletnią współpracę oraz życząc dużo zdrowia, spokoju, błogiego odpoczynku, życzliwości oraz ciepła ze strony najbliższych.

Następnie Pani Agnieszka Raczyńska Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Leśniowicach dziękując za owocną współpracę z ośrodkiem życzyła Pani Czesławie spokoju, zadowolenia oraz zdrowia, szczęścia i pogody ducha.

W  uroczystości udział wziął również Pan Czesław Michalczuk Prezes Zarządu Gminnego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Leśniowicach, który w imieniu własnym, Zarządu, jak i wszystkich członków oraz sympatyków PSL w Leśniowicach życzył Pani Czesławie dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz owocnej dalszej działalności w ich ludowej rodzinie.

Na zakończenie głos zabrała Pani Czesława, która nie kryjąc wzruszenia, podziękowała wszystkim za długoletnią współpracę oraz życzenia i miłe pożegnanie zapewniając, że zawsze będzie pamiętała o pracownikach, urzędzie jak i całej Gminie Leśniowice.


oprac. Mariola Zawiślak

© 2001-2016 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone