Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Gala podsumowująca Plebiscyt
„Super Sołtys 2016 Powiatu Chełmskiego”

W dniu 18 lutego 2017 r. w hotelu Regent w Pawłowie odbyła się gala podsumowująca Plebiscyt „Super Sołtys 2016 Powiatu Chełmskiego” zorganizowany przez Redakcję Super Tygodnia Chełmskiego oraz przez Starostwo Powiatowe w Chełmie. Honorowy patronat nad imprezą, sprawował marszałek województwa lubelskiego Sławomir Sosnowski.

Przez kilka tygodni czytelnicy Super Tygodnia głosowali za pomocą kuponów na najbardziej znanych i aktywnych sołtysów. Była to trzecia gala w historii powiatu chełmskiego. Podczas uroczystości ogłoszono wyniki konkursu i uhonorowano sołtysów, którzy otrzymali największe liczby głosów w poszczególnych gminach.

W uroczystości uczestniczyła reprezentacja gminy Leśniowice w osobach: Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pan Stefan Prokop Przewodniczący Rady Gminy Leśniowice, Pani Teresa Prokop sołtys wsi Horodysko, Pani Halina Sitarz sołtys wsi Poniatówka oraz Pani Sabina Suchonos sołtys wsi Kumów Majoracki.

Zwyciężczynią plebiscytu w naszej gminie została Pani Teresa Prokop, sołtys wsi Horodysko.

Pan Wójt Wiesław Radzięciak otrzymał podziękowanie od redakcji Super Tygodnia Chełmskiego za wsparcie i pomoc w organizacji Plebiscytu „Super Sołtys 2016 roku” oraz dotychczasową owocną współpracę.

Po części oficjalnej odbył się Bal Super Sołtysów, podczas którego wszystkim obecnym sołtysom wręczono upominki.

Serdecznie gratulujemy Pani Teresie zwycięstwa, a wszystkim głosującym dziękujemy za oddane głosy.

oprac. Paulina Ścibak

© 2001-2017 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone