Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Gminy Leśniowice
w Szachach

W dniu 4 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbył się Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Gminy Leśniowice w Szachach. W turnieju udział wzięło 7 zawodników. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim, na dystansie 7 rund z tempem gry 15 minut na zawodnika. Sędzią turnieju był Pan Edward Chowra.

Po zaciętej rywalizacji Mistrzem Gminy został Dominik Kiełbasa, II miejsce zdobył Stanisław Klim, a III miejsce wywalczył Jarosław Smalej.

W kategorii juniorek I miejsce zajęła Karolina Radecka, II miejsce Oliwia Prucnal, natomiast III miejsce wywalczyła Natalia Oszust.

W kategorii juniorów wystartował jeden zawodnik Konrad Blacha.

Dyplomy, puchary oraz upominki wręczyła Pani Agnieszka Raczyńska p.o. Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Leśniowicach.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów.