Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Walka z ostrym atakiem zimyW dniach 7 - 14 stycznia 2017 r. nastąpił ostry atak zimy. Silne mrozy, obfite opady połączone z wiatrem spowodowały utrudnienia w przejezdności dróg. Sytuacja jest opanowana niemniej przypominamy, że utrzymaniem dróg gminnych zajmuje się Zakład Usługowo – Handlowy z Dębiny, z którym gmina ma podpisaną umowę. Za koordynację prac odpowiedzialny jest Pan Mirosław Kusik tel. komórkowy 518 042 528 oraz wszystkie telefony urzędu w godzinach pracy.

Przypominamy, że za utrzymanie przejezdności dróg powiatowych odpowiedzialne jest Starostwo Powiatowe w Chełmie a wszelkie informacje można uzyskać pod numerem tel. komórkowego 604 935 802 oraz telefonem 82 562 75 29 w godzinach pracy starostwa.

Ostrożnie i pod kontrolą ogrzewajmy domy. Zwrócimy uwagę na samotnych, może ktoś potrzebuje pomocy. O trudnych sytuacjach prosimy na bieżąco informować urząd.

Apelujemy do kierowców i innych użytkowników dróg o szczególną ostrożność oraz dostosowywanie prędkości do panujących warunków na drogach.

oprac. Wiesław Radzięciak

© 2001-2017 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone