Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Gala podsumowująca Plebiscyt
„Super Sołtys 2017 Powiatu Chełmskiego”W dniu 9 lutego 2018 r. w hotelu Regent w Pawłowie odbyła się gala podsumowująca Plebiscyt „Super Sołtys 2017 Powiatu Chełmskiego” zorganizowany przez Redakcję Super Tygodnia Chełmskiego oraz Starostwo Powiatowe w Chełmie.

Przez kilka tygodni czytelnicy Super Tygodnia głosowali za pomocą kuponów na najbardziej znanych i aktywnych sołtysów. Była to czwarta gala w historii powiatu chełmskiego. Podczas uroczystości ogłoszono wyniki konkursu i uhonorowano sołtysów, którzy otrzymali największe liczby głosów w poszczególnych gminach.

W uroczystości uczestniczyła reprezentacja Gminy Leśniowice w osobach: Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pan Stefan Prokop Przewodniczący Rady Gminy Leśniowice, Pani Teresa Prokop sołtys wsi Horodysko i Pani  Lucyna  Dargiel sołtys wsi  Sielec.

Zwyciężczynią  plebiscytu  w naszej gminie w kategorii Sołtys została Pani Lucyna Dargiel, otrzymując X miejsce w powiecie, natomiast  w kategorii Samorządowiec VIII miejsce otrzymał Pan Stefan Prokop.

Po części oficjalnej odbył się Bal Super Sołtysów, podczas którego sołtysom wręczono drobne upominki.

Serdecznie gratulujemy Pani  Lucynie oraz Panu Stefanowi  zwycięstwa, a wszystkim głosującym dziękujemy za oddane głosy.

oprac. Aleksandra Flis

© 2001-2018 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone