Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Gminy Leśniowice w Szachach

W dniu 10 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbył się Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Gminy Leśniowice w Szachach.

W turnieju udział wzięło 10 zawodników. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim, na dystansie 7 rund z tempem gry 15 minut na zawodnika. Sędzią turnieju był Pan Wiesław Radzięciak.

Po zaciętej rywalizacji Mistrzem Gminy został Artur Kiełbasa, II miejsce zdobył Dominik Kiełbasa, a III miejsce wywalczyła Oliwia Prucnal.

W kategorii juniorek I miejsce zajęła Oliwia Prucnal, II miejsce Natalia Oszust, natomiast III miejsce wywalczyła Karolina Radecka a miejsce IV Aleksandra Radecka.

W kategorii juniorów wystartowało dwóch zawodników. I miejsce zajął Konrad Blacha a miejsce II Samuel Tokarczuk.
Dyplomy, puchary oraz upominki zafundował Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach, a  wręczył je Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów.