Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

XII Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamień
„TRZEŹWY UMYSŁ"

W dniu 11 marca 2018 r. w Zespole Szkół w Strachosławiu odbył się XII Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamień „TRZEŹWY UMYSŁ". W turnieju udział wzięło 77 zawodników, w tym 24 kobiety, reprezentujących kluby sportowe m.in. z Lublina, Chełma, Biłgoraja, Tomaszowa Lubelskiego, Kowla i Kijowa.

W turnieju udział wzięli również zawodnicy z UKS Astra w Leśniowicach: Natalia Oszust, Oliwia Prucnal, Karolina Radecka oraz Jarosław Smalej.

Zawody zostały rozegrane systemem szwajcarskim 7 rundowym z tempem gry 15 minut na zawodnika.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą turnieju został Wojciech Bolesta z Żółkiewki, II miejsce zajął Igor Merkuryev z Kijowa, a III Edward Chowra z Chełma.

Nasz zawodnik Jarosław Smalej zajął XII miejsce.

W ogólnej klasyfikacji kobiet nasza zawodniczka Karolina Radecka zajęła IV miejsce.

Dobrze wypadły również nasze juniorki: Natalia Oszust zajęła VII miejsce, zaś Oliwia Prucnal IX miejsce.