Strona główna

Urząd Gminy Leśniowice

Ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia
w SP Sielecdniu 11 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Sielcu odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.

W uroczystościach udział wzięli: Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pan Stefan Prokop Przewodniczący Rady Gminy Leśniowice, Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo-Samorządowego, Pan Piotr Janiuk Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sielecu, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu dzieci z klasy pierwszej, którą przygotowały pod opieką wychowawczyni Pani Alicji Sędłak.

Następnie pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie, przyrzekając sumiennie wykonywać swoje obowiązki i dbać o dobre imię szkoły.

Po ślubowaniu głos zabrał dyrektor szkoły, który z okazji uroczystego przyjęcia w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Sielcu złożył pierwszoklasistom życzenia, aby pobyt w szkole był najpiękniejszą przygodą pełną samych najlepszych ocen i wzorowego zachowania.

Następnie głos zabrała Pan Wiesław Radzięciak, który życzył uczniom samych bardzo dobrych ocen i oby obowiązek chodzenia do szkoły spełniany był z przyjemnością. W dalszej części spotkania Wójt wraz Panią Agnieszka Raczyńską i Panem Stefanem Prokopem wręczyli pierwszoklasistom drobne upominki.

Prezenty wręczyła również Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Jolanta Harmata oraz uczniowie klas starszych.

Tegorocznymi pierwszoklasistami Szkoły Podstawowej w Sielcu zostali:

  • Chyła Marcin                                             
  • Gryniuk Laura
  • Najdek Oliwia
  • Pawliczuk Szymon
  • Rozwód Maja
  • Siarkowska Julia
  • Stasiuk Julia
  • Tomaszewski Kacper

Wszystkim pierwszoklasistom składamy serdeczne życzenia pomyślności i satysfakcji w zdobywaniu wiedzy, a czas, który spędzą w szkole był miły i radosny oraz owocny w wiedzę.


oprac. Agnieszka Raczyńska

© 2001-2018 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone