Szkolenia dla bezrobotnych
i rolników


poniżej znajdują się strony które powinieneś odwiedzić:

 

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Oferty pracy w Chełmie

praca.gazeta.pl

neuvoo.pl

praca.gratka.pl

ogłoszenia-praca.info

jobs.pl

pracuj.pl

infopraca.pl

Agencja Pośrednictwa Pracy
ITALSERVICE

Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie

careerjet.pl

biznesowy-poradnik

WIRTUALNY DORADCA
 

     Z uwagi na to, że wielu mieszkańców naszej gminy pozostaje bez pracy postanowiliśmy umieścić na naszej stronie internetowej sekcję dotykającą tego problemu. Poniżej znajdziecie Państwo aktualne informacje dotyczące ofert pracy za granicą jak również linki do stron na których znajdują się aktualne oferty pracy w szczególności link do strony Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie.  Ewentualne uwagi odnośnie tej sekcji prosimy kierować na adres e-mail: lesniowice@zgwrp.org.pl

oferty pracy :
Aktualne oferty pracy z Powiatowego Urzedu Pracy w Chełmie link >>>


OŚRODEK WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ W SUBREGIONIE CHEŁMSKO-ZAMOJSKIM - Realizuje projekt, którego celem jest rozwój potencjału sektora Ekonomii Społecznej w okresie 01.10.2017–30.09.2020r. w zakresie generowania miejsc pracy w Przedsiębiorstwach Społecznych. 


ulotka >>>

więcej >>>Kompass Consulting Buczkowski Maciej zaprasza do uczestnictwa w darmowych szkoleniach i stażach zawodowych organizowanych w ramach projektu NOWE PERSPEKTYWY - program wsparcia aktywności zawodowej osób w wieku lat 30 i więcej, znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na lubelskim rynku pracy, w tym osób odchodzących z rolnictwa.

więcej >>>


ProcessTeam Sp. z o. o realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
„Zawodowo najlepsi!”
którego celem jest nabycie kwalifikacji dostosowanych do potrzeb regionalnej gospodarki przez 60 osób zamieszkujących na terenie woj. lubelskiego posiadających status osoby bezrobotnej, biernej zawodowo lub rolnika zamierzającego odejść z rolnictwa.
więcej >>>
szczegóły >>>