Hutnik Dubeczno – Astra Leśniowice

2 : 0 (1 : 0)

Kozyrski –Oszust, Staniuk, Kusy, Popielnicki, Karwat, Mirowski ( 41 Ulański), Kamiński,

Majewski, Forysiuk, Chojarski ( 60 Żukowski)

Inauguracja rundy wiosennej dla drużyny ,, Astry” nie wypadła dobrze. Zespół  Hutnika więcej biegał i walczył na całym boisku, dlatego zdobył 3 pkt. Pierwsza bramka padła z rzutu karnego po faulu Karwata na napastniku gospodarzy. W drugiej połowie błąd popełnił stojący na bramce Kozyrski i zawodnik Hutnika lobem uzyskał bramkę. Zawodnicy Astry grali zbyt indywidualnie i chaotycznie. Godny odnotowania jest tylko strzał z dystansu Majewskiego i niewykorzystana sytuacja Forysiuka.

Astra Leśniowice – Spółdzielca Siedliszcze

10 : 1 (2 : 1)

Strzelcy bramek: Parmonik 17min, Staniuk 35min, 58min, Popielnicki 54min, 66min,

Kamiński 46min, 51min, 69min, Majewski 72min, Łobocki 78 min.

Łobocki – Oszust, Parmonik (  59 Chojarski ), Kusy, Popielnicki, Kamiński, Majewski

( 41 Kędziora ), Mirowski, Karwat ( 55 Głaz ), Forysiuk ( 61 Żukowski ), Staniuk.

Pierwsza część spotkania nie wskazywała na to, że skończy się pogromem gości. W 12 min. meczu Spółdzielca po zespołowej akcji wyszła na prowadzenie. Sześć minut później wyrównał jednak Parmonik, a w 35 min. na 2 : 1 podwyższył Staniuk. Ta część meczu była wyrównana i stała na niezłym poziomie. Druga połowa to już ciągłe ataki Astry. Drużyna Spółdzielcy przy stanie 1 : 4 ,, stanęła” zupełnie. W drugich 40 minutach bramki strzelali: Staniuk 1, Popielnicki 2, Kamiński 3,  Majewski 1, Łobocki 1. Bramkę meczu strzelił bramkarz Łobocki, który wykopem z własnego pola karnego pokonał bramkarza gości.

Tatran Kraśniczyn – Astra Leśniowice

4 : 6 ( 2 : 2)

Strzelcy bramek: Popielnicki 29min, Staniuk 34min, 53min, 65min, 68min, Majewski

45min.

Łobocki – Oszust, Parmonik ( 60 Żukowski ), Kusy, Mirowski ( 41 Chojarski ), Majewski,

Kamiński, Karwat, Forysiuk (62 Karaś ),  Popielnicki, Staniuk ( 70 Głaz )

Początek spotkania należał zdecydowanie do gospodarzy i to oni w 21 minucie wygrywali już 2 : 0. Po drugiej bramce zespół Astry zaczął grać bardziej ofensywnie i na efekty nie trzeba było długo czekać. Kontaktową bramkę w 29 minucie strzelił Popielnicki,     a wyrównał w 34 Staniuk. W 45 minucie trzecią bramkę dla Astry strzelił Majewski, ale gospodarze szybko wyrównali. Od 53 minuty dobrą grą i skutecznością popisał się Staniuk, który zdobywał bramki w 53min, 65min, 68min i to drużyna gości została zwycięzcą.

Victoria Żmudź – Astra Leśniowice

0 : 3 (0: 1)

Strzelcy bramek: Popielnicki 36min, Staniuk 62min, 75min.

Łobocki – Oszust, Parmonik, Kusy, Popielnicki, Karwat, Majewski, Forysiuk ( 65 Żukowski )

Mirowski ( 41 Chojarski ), Staniuk, Głaz ( 41 Karaś )

Mecz z drugą drużyną w tabeli i to na jej boisku zapowiadał się na trudną przeprawę. Zespół Victorii walczył o pierwsze miejsce w tabeli i to on był faworytem tego meczu. Astra zagrała jeden z najlepszych meczów w sezonie, mądrze, uważnie w obronie i skutecznie.      W 35 minucie jedną z akcji skutecznie wykończył Popielnicki i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości. W drugich 40 minutach dwie zespołowe akcje wykończył Staniuk    w 62 i 75 minucie i Astra z faworyzowaną Victorią pewnie zdobyła 3 pkt.

Astra Leśniowice – Leszkopol Bezek

4 : 1 (2 : 0)

Strzelcy bramek: Mirowski 1min, Forysiuk 19min, Kamiński 49min, Karwat 65min.

Głaz (41 Żukowski) – Kusy, Oszust, Kamiński, Karaś, Mirowski (40 Chojarski), Karwat,

Majewski, Kędziora, Forysiuk, Popielnicki.

Mecz z Leszkopolem rozpoczął się bardzo obiecująco, gdyż już w 1 minucie Mirowski uzyskał prowadzenie dla gospodarzy. Goście przez cały mecz skupiali się na obronie wyprowadzając nieliczne kontry. W 19 minucie Forysiuk przeprowadził indywidualną akcje podwyższając na 2 : 0. Dziewięć minut po przerwie Kamiński wykorzystał rzut karny i było już 3 : 0. W 59 minucie Leszkopol wyprowadził kontratak i strzelił swoją pierwszą bramkę, ale na więcej nie było ich już stać. Sześć minut później Karwat ustalił wynik spotkania na       4 : 1  dla Astry.

Astra Leśniowice – Zryw Gorzków

4 : 3 (3 : 1)

Strzelcy bramek: Staniuk 2min, 17min, 32min, 58min.

Łobocki – Karaś, Oszust, Kamiński, Żukowski, Majewski, Forysiuk, Karwat, Chojarski,

Staniuk, Głaz

Mecz z liderem rozgrywek zapowiadał się interesująco i nikt kto przyszedł go zobaczyć się nie zawiódł. Drużyna Astry lepiej zagrała w pierwszej połowie, którą wygrała    3 : 1. Trzy bramki w tej części meczu strzelił skuteczny Staniuk, który znowu rozegrał bardzo dobry mecz. W drugiej połowie Zryw zdecydowaniej ruszył do ataku i w 51 minucie strzelił bramkę kontaktową na 3 : 2. Siedem minut później Staniuk zdobył swojego czwartego gola   w tym meczu i zwycięstwo było coraz bliżej W końcówce spotkania goście strzelili jeszcze trzecią bramkę, ale zabrakło już im czasu na wyrównanie.

Sokół Dubienka – Astra Leśniowice

2 : 1 (1 : 1)

Strzelcy bramek: Majewski 28min.

Głaz – Oszust, Kamiński, Kusy, Żukowski, Majewski, Kędziora, Karwat, Popielnicki, Karaś,

Forysiuk.

To był najsłabszy mecz Astry w rundzie wiosennej. Zawodnicy wykazali zbyt mało zaangażowania i woli walki. Pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem remisowym 1:1, a bramkę dla gości w 29 minucie zdobył Majewski ładnym strzałem pod poprzeczkę.

W drugiej połowie w 70 minucie Kędziora mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie, ale w dogodnej sytuacji strzelił wprost w bramkarza. Dwie minuty przed końcem meczu Sokół po błędzie obrońców gości strzelił bramkę na 2 : 1 i to on mógł cieszyć się ze zwycięstwa.

Astra Leśniowice – Hutnik Ruda Huta

6 : 3 (3 : 3)

Strzelcy bramek: Popielnicki 3min, Kamiński 15min, 51min, Karwat 38min, Głaz 67min,

Karaś 75min.

Łobocki – Kamiński, Forysiuk, Kusy, Żukowski, Majewski, Kędziora (41 Oszust), Karwat,

Karaś, Głaz, Popielnicki.

Pierwsza połowa meczu z Hutnikiem mimo przewagi gospodarzy zakończyła się remisem 3 : 3. Dwie stracone bramki są wynikiem prostych błędów obrońców, a trzecia padła po fatalnym błędzie bramkarza Łobockiego. Gole w tej części meczu strzelali: Popielnicki     3 min, Kamiński 15min, Karwat 38min. Drugie 40 minut wyglądało już zupełnie inaczej. Słabą do tej pory grę w obronie uspokoił rezerwowy Oszust, a napastnicy strzelili jeszcze trzy bramki: Kamiński 51min, Głaz 67min, Karaś 76min.