3:1

(1:1)

Bramki

40min- 0:1

43min- 1:1 (Mazurek Artur)

62min- 2:1 (Gap Krzysztof)

75min- 3:1 (Lipiak Piotr)

1.Pastusiak Rafał

2.Dąbrowski Artur

3.Masiuk Damian

4.Rykała Tomasz

5.Suszek Dariusz

6.Lipiak Piotr

7.Skrzypa Grzegorz (46min-Jaryniuk Sebastian)

8.Kędziora Łukasz (83min-Mirowski Emil)

9.Mazurek Artur

10.Gap Krzysztof

11.Domański Tomasz(80min-Wojtiuk Grzegorz)

12.Bornus Łukasz

Przewaga drużyny z Leśniowic była od początku ogromna lecz brak skuteczności nie pozwalał zdobyć bramki i tak kolejne dogodne sytuacje marnowali: Mazurek, Domański, Gap i dwukrotnie Lipiak. Nadeszła  40min meczu i goście ku zaskoczeniu wszystkich objęli prowadzenie, na odpowiedź ASTRY nie trzeba było długo czekać, bo zaledwie po 3min na listę strzelców wpisał  się Mazurek, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem przyjezdnych. Druga połowa to  w dalszym ciągu ogromna przewaga gospodarzy udokumentowana  zdobyciem dwóch  goli, których autorami byli odpowiednio w 62min po rzucie rożnym strzałem głową popisał się Gap i wynik ustalił  w 75min plasowanym strzałem z 11m Piotr Lipiak.

Data spotkania: 19 kwietnia 2008 r.

"Unia" Rejowiec

5:1

(2:0)

Bramki

27min- 1:0 karny

38min- 2:0

49min- 3:0

55min- 4:0

62min- 4:1 (Domański Tomasz)

80min- 5:1

2.Dąbrowski Artur (30min-Mołczan Sebastian)

4.Rykała Tomasz (60min-Jaryniuk Sebastian)

7.Skrzypa Grzegorz (82min-Mirowski Emil)

8.Kędziora Łukasz

11.Domański Tomasz (70min-Bornus Łukasz

12.Kryniuk Sebastian

Pierwsze 25min meczu nie zapowiadały tak wysokiej porażki drużyny ASTRY. W 27min karnego na bramkę zamienił Basiński i było 1:0 dla Unii, 10min później było już 2:0 dla gospodarzy, fatalny błąd popełnił bramkarz gości za krótko odbijając piłkę po rzucie rożnym. Od tego momentu na boisku panowała tylko jedna drużyna i była nią Unia. Następne bramki były tylko kwestią czasu i tak też się stało w 49min, 55min i 80min. Drużynie gości na otarcie łez pozostała tylko bramka zdobyta w 62min zmniejszająca rozmiary porażki, ale to było wszystko na co było stać Astrę w tym dniu.

Data spotkania: 27 kwietnia 2008 r.

"Tatran"  Kraśniczyn

2:3

(2:1)

Bramki

20min- 0:1

32min- 1:1 (Lipiak Piotr)

40min- 2:1 (Lipiak Piotr) karny

50min- 2:2

72min- 2:3

1.Suszek Dariusz

2.Jaryniuk Sebastian

5.Kędziora Łukasz

7.Wojtiuk Grzegorz

8.Mołczan Sebastian(60min-Mirowski Emil)

11.Domański Tomasz

Mecz od początku zapowiadał się na bardzo zacięty. Tak też było, aż do 20min kiedy lewą stroną pociągnął pomocnik gości i z bardzo ostrego kąta strzałem w długi róg zdobył bramkę. Na odpowiedź ASTRY nie trzeba było długo czekać bo już 12min później Lipiak strzałem głową doprowadził do wyrównania, ASTRA nie poprzestała na tym i w 40min szarżującego w polu karnym Mołczana nieprzepisowo zatrzymał bramkarza gości i sędzia wskazał na jedenasty metr. Pewnym egzekutorem okazał się Lipiak i wyprowadził ASTRĘ na prowadzenie. II połowa meczu to tylko gra drużyny przyjezdnej i bierne asystowanie gospodarzy. Już w 50min przy braku zdecydowania obrońców Astry napastnik Tatrana z 5m umieścił piłkę w bramce. W 72min wrzutem z autu goście wyprowadzili akcję w której napastnik gości znalazł się sam na sam z Suszkiem i było 2:3 dla gości. Fatalne błędy obrońców Astry i brak zdecydowania w swoich interwencjach doprowadziły do utraty trzeciego gola i przez to przegrania całego meczu.

Data spotkania: 04 maja 2008 r.

"Leszkopol"  Bezek

4:0

(3:0)

Bramki

10 min - Mazurek

23 min - Lipiak

42 min - Gap

72 min - Domański

14. Rykała

Bardzo dobry mecz podopiecznych trenera Artura Dąbrowskiego. Takiej lekcji pokory goście już dawno nie otrzymali. Szkoda, że jeszcze nie w każdym meczu potrafimy utrzymać ten poziom gry. Pierwsza połowa to olbrzymia przewaga drużyny z Leśniowic, która w tej części meczu strzeliła trzy gole nie tracąc żadnego.  W 10min. W zamieszaniu podbramkowym piłkę do bramki Leszkopolu skierował mazurek. W  23 min. Płaskim strzałem z 11 metrów na 2 : 0  podwyższył Lipiak. W 42 min. Po zespołowej akcji,  silnym strzałem z 16 metra w krótki róg bramki gości, gap strzelił trzecią bramkę dla gospodarzy. Druga połowa to kontrolowanie poczynań przeciwnika  na boisku przez zawodników gospodarzy. Bardzo mądra gra z kontry raz po raz stwarzała dogodne sytuacje bramkowe zawodnikom astry, których nie potrafili wykorzystać kolejno mazurek, Domański , Mołczan i Bornus.  Nadeszła 72 min. Meczu kiedy po jednej z kontr z odległości 5 metrów piłkę do bramki gości skierował Domański ustalając wynik meczu na 4 : 0 dla astry Leśniowice.

Data spotkania: 11 maja 2008 r.

"Sokół"  Dubienka

2:3
   (1:1)

Bramki

12 min - Domański

72 min - Kędziora

86 min - Lipiak

15. Skrzypa G.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga gości i jak zwykle brak skuteczności. W 12 min. strzałem z 12 m,  Domański pokonał bramkarza sokoła. W 32 min. Napastnik gospodarzy wykorzystując błąd obrońcy gości Masiuka znalazł się w sytuacji sam na sam  z oszustem  i doprowadził do wyrównania .pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:1. Po przerwie zawodnicy astry przystąpili do zdecydowanych ataków na bramkę sokoła . Swoją przewagę udokumentowali strzeleniem dwóch kolejnych bramek. W 72 min. Kędziora w zamieszaniu pod bramką gospodarzy zachował się jak rutyniarz i wyprowadził astrę na prowadzenie. W 86 min. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez młodego piłkarza Majewskiego, Lipiak strzałem głową zdobył trzeciego gola dla astry i było juz oczywiste kto wygra mecz. Jednak w doliczonym czasie gry po błędzie bardzo dobrze grającego do tej pory oszusta zawodnicy z Dubienki zdobywają drugiego gola. Trzy punkty zasłużenie zainkasowali zawodnicy astry Leśniowice.

16. Barżał

Bardzo  słaby mecz w wykonaniu obu drużyn. Pierwsza połowa toczyła się w ślamazarnym tempie
i sennej atmosferze. Żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie dogodnych sytuacji strzeleckich. Po pierwszych 45 minutach można powiedzieć że się odbyły. Druga połowa rozpoczęła się od lekkiej przewagi drużyny gospodarzy w 51 min. Domański uderzając strzałem z głowy trafił w słupek i piłka wyszła w pole, lecz Mazurek był na miejscu i dobił futbolówkę do pustej bramki na 1 do 0 dla Astry.
         W 62 min. po dwójkowej akcji gapa z Mołczanem ten drugi znalazł się 6m od pustej bramki lecz przestrzelił. 8 min. później po indywidualnej akcji Mołczan w pełni się zrehabilitował i strzałem z około 16 metrów nie dał szans bramkarzowi gości. Do końca meczu już nic ciekawego się nie działo
i gospodarze dowieźli zwycięstwo do końca meczu.

Data spotkania: 08 czerwca 2008 r.
Zryw Gorzków  Astra Leśniowice

1(0)                   :              7(4)