10.Kędziora Ł.

11.Mazurek A.

12.Łobocki M.

13.Wnuk S.

Mecz lidera z vice liderem wzbudzał duże zainteresowanie wśród kibiców. Na boisko w Kraśniczynie przybyło kibiców miejscowej drużyny jak i też drużyny gości. W niedziele na boisku w Kraśniczynie drużyna Astry Leśniowice poniosła porażkę 6:3 w meczu z Tatranem. Pierwszą bramkę goście stracili już w 2min meczu. Piłkarze z Leśniowic szybko rzucili się do odrabiania strat i już w 4min po strzale Olejarskiego doprowadzili do wyrównania w 12min w zamieszaniu  podbramkowym najwięcej zimnej krwi zachował Olejarski i podwyższył na 2:1 dla Astry. Na 7min przed końcem I-szej połowy w zamieszaniu pod bramką Popielnickiego napastnik gospodarzy strzałem z 5m doprowadził do wyrównania. Na samym początku drugiej połowy zespół z Kraśniczyna zdobył bramkę i wyszedł na prowadzenie. W 57min po zagraniu piłki ręką przez obrońcę gospodarzy sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Lipiak. W 63 i 66 min meczu dwóch doskonałych sytuacji  nie wykorzystał Mazurek. Wraz z upływającymi minutami upływały siły z zawodników Astry co skrupulatne wykorzystali zawodnicy gospodarzy kolejno zdobywając Astry bramki i odnieśli pewne zwycięstwo zbliżając się do lidera na punkt.

13.Domański T.

Inauguracja rundy wiosennej dla drużyny z Leśniowic to kompletny blamanż o którym powinni jak najszybciej zapomnieć. Na boisku w Dubience istniała tylko jedna drużyna i był to Hutnik , który miał za przeciwników statystów z Leśniowic. Na plus dla Astry można zaliczyć tylko grę między 20 a 30 min, gdzie strzelili dwie bramki i wydawało się że następne to tylko kwestia czasu, lecz następne bramki strzelali tylko gospodarze.

15.Suszek D.

Astra po „falstarcie” na inauguracje rundy wiosennej w drugim meczu odniosła przekonywujące zwycięstwo nad drużyną z Siedliszcza 4:1. Już w 12 min meczu po długim wrzucie z autu Adriana Dąbrowskiego na głowę Wnuka i było 1:0 dla gospodarzy. W 27 min rzut wolny z około30 m wykonuje Artur Dąbrowski i bezpośrednim strzałem zdobywa drugiego gola dla Astry w ostatnich 10 min pierwszej połowy do głosu dochodzą goście i udokumentowują swoją przewagę strzeleniem bramki. II połowa toczyła się z lekką przewagą Astry, którą przypieczętowali strzeleniem dwóch bramek. Na 3:1 w 65 min podwyższył pięknym strzałem z 16 m Lipiak, a w 77 min wynik meczu na 4:1 ustalił strzałem głową Masiuk.

15.Wnuk S.

Celem drużyny z Leśniowic w starciu z beniaminkiem były 3pkt. Mecz mógł się podobać, ponieważ obie drużyny stworzyły wiele dogodnych sytuacji do strzelenia goli. Jednak Astrze zbrakło piłkarskiego szczęścia, szczególnie w pierwszej połowie kiedy mogliśmy uzyskać zdecydowaną przewagę w zdobyczach bramkowych.

W 17min po błędzie bramkarza gospodarzy bramkę strzelił Lipiak. Drużyna Astry bardzo krótko cieszyła się z prowadzenia bo już 3 min później był remis. W 29 min plasowanym strzałem z 17m Staniuk ponownie wyprowadził gości na prowadzenie. I to na nic się zdało bo w 37min bramkarz Astry popełnił błąd, znowu był remis. Po przerwie w 50min oko w oko z bramkarzem z Orchówka stanął Olejarski i było 3:2 dla gości. Nadeszła 75min meczu i w polu karnym nieodpowiedzialnie zachował się Jaryniuk  faulując napastnika z Orchówka sędzia bez namysłu podyktował karnego którego na gola zamienił zawodnik gospodarzy. Mecz wiec zakończył się remisem  3;3.

14.  Suszek  D.

Astra Leśniowice przegrała na własnym boisku 3:4 z Leszkopolem Bezek . Porażka ta zepchnęła astrę na trzecie miejsce w tabeli i bardzo utrudniła walkę o awans. Przez całe spotkanie drużyna z Leśniowic prezentowała się lepiej niż zawodnicy z Bezka. Częściej dochodzili do sytuacji strzeleckich. Pierwszą bramkę spotkania zespół astry zdobył już
w 12 min. , a na listę strzelców wpisał się gap. Jednak kilka minut później silnym strzałem z 20 m popisał się zawodnik gości i było 1:1. Jeszcze przed przerwą na 2:1 dla gospodarzy strzelił z karnego Lipiak. Druga połowa to popis skuteczności w wykonaniu zawodników Leszkopola , którzy wykorzystywali niemal wszystkie okazje do strzelenia bramek i zrobiło się 2:4 dla gości. Jeszcze w końcówce meczu kontaktowego gola strzelił Lipiak, ale na wyrównanie zabrakło czasu i sił.

14.Jaryniuk S.

Pojedynki między Victorią a Astra zawsze wzbudzały dużo emocji . Tak też było i tym razem. Warunki na boisku w I Polowie dyktowali zawodnicy gości wypracowali sobie kilka bardzo dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, lecz swoich okazji do strzelenia bramki nie wykorzystali Lipiak i Domański pomimo, że znajdowali się dosłownie kilka metrów przed pusta bramką. Dopiero w końcówce pierwszej polowy Mazurek chciał zagrać w pole karne, ale obrońca gospodarzy zagrał ręką, a sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę w 37 min pewnie na bramkę zamienił Lipiak. Druga połowa to już wyrównany pojedynek. Gospodarze za wszelką cenę dążyli do wyrównania, lecz na drodze stawała dobrze w tym meczu spisująca się defensywa ASTRY. Tylko raz nie zdołali zablokować groźnego strzału, po którym na szczęście piłka odbiła się od poprzeczki i wyleciała za boisko. W odwecie ASTRA przeprowadziła dwie groźne kontry po których w doskonałej sytuacji znalazł się Mazurek, lecz przestrzelił i mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Leśniowic.