Witamy na stronie Gminy Leśniowice


 
Urząd Gminy Leśniowice
22-122 Leśniowice
Telefony:
 Sekretariat: (82) 567-54-94
       Podatki:
(82) 567-54-93
            USC:
(82) 567-54-29
   Rolnictwo: (82) 567-54-91
              fax. (82) 567-54-94
e-mail: lesniowice@zgwrp.org.pl
 
 

 

Zabytki

 

Historia

 

Strategie gminy

 

Gazetki - Z życia gminy


Leśniowskie Stowarzyszenie Oświatowo - Samorządowe

 

Samorządowy Ośrodek Kultury

w Leśniowicach

 

Klub Sportowy "Astra"

w Leśniowicach

 

Gminny Zakład Komunalny

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

 

Koło Wędkarskie
 

Jednostki podległe
 

Oferty inwestycyjne

 

Sołectwa

 

Informacje dla bezrobotnych


Wiadomości rolnicze

 

Pliki do pobrania

Program Integracji Społecznej

 

Podziękowania i wyróżnienia
 

Linki
 

 

 

 

 

Projekty

współfinansowane

przez Unię Europejską

 

 

 

Spotkanie Świąteczno - Noworoczne w Rakołupach

W dniu 28 grudnia 2012 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbyło się Spotkanie Świąteczno - Noworoczne.


Promocja książki "Kredą i piórem. Nauczyciele Chełmszczyzny  - współcześni twórcy literaccy"

W dniu 28 grudnia 2012 r. w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti odbyła się uroczysta promocja książki "Kredą i piórem. Nauczyciele Chełmszczyzny - współcześni twórcy literaccy".


Obrady XVIII sesji VI kadencji Rady Gminy Leśniowice

W dniu 28 grudnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyły się obrady XVIII sesji VI kadencji Rady Gminy Leśniowice.


Spotkanie wigilijne

W dniu 21 grudnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie wigilijne, w którym udział wzięli: Przewodniczący Rady Gminy Leśniowice, Wójt Gminy, Sekretarz, Skarbnik, a także kierownicy i pracownicy urzędu oraz jednostek organizacyjnych.


Gminne spotkanie wigilijne w Rakołupach

W dniu 21 grudnia 2012 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbyło się gminne spotkanie wigilijne.


Gimnazjada w Szachach Drużynowych

W dniu 13 grudnia 2012 r. w Tomaszowie Lubelskim rozegrano Wojewódzka Gimnazjadę w Szachach Drużynowych.Spotkanie z firmą Chevron

W dniu 13 grudnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie firmy Chevron Polska Resources Sp. z o. o. z przedstawicielami Gminy Leśniowice.

Posiedzenia Komisji Rewizyjnej, Komisji Socjalnej oraz Komisji Gospodarczej

W dniu 13 grudnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyły się posiedzenia Komisji Rewizyjnej, Komisji Gospodarczej oraz Komisji Socjalnej Rady Gminy Leśniowice.


Spotkanie w sprawie podziału Gminy Leśniowice na stałe obwody głosowania

W dniu 13 grudnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyły się konsultacje społeczne w przedmiocie podziału Gminy Leśniowice na stałe obwody głosowania i ustalenia ich numerów, granic i siedzib obwodowych komisji wyborczych.Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach

W dniu 12 grudnia 2012 r. w Tomaszowie Lubelskim rozegrano Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych.Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Członków Klubu Sportowego "Astra" Leśniowice

W dniu 12 grudnia 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Członków Klubu Sportowego "Astra" Leśniowice.Kiermasz Bożonarodzeniowy

W dniu 12 grudnia 2012 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Chełmie odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Ziemi Chełmskiej"

VI Forum Edukacyjne

W dniu 11 grudnia 2012 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbyło się VI Forum Edukacyjne.

więcej>>>
I Mikołajkowy Turniej Szachowy

W dniu 8 grudnia 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Chełmie rozegrano I Mikołajkowy Turniej Szachowy w dwóch kategoriach wiekowych do lat 10 i do lat 14.


Uroczyste otwarcie stacji monitoringu meteorologicznego

W dniu 7 grudnia 2012 r. została oddana do użytku stacja monitoringu meteorologicznego, która znajduje się obok Urzędu Gminy Leśniowice.


Narada kierownictwa urzędu

W dniu 7 grudnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się narada kierownictwa urzędu zorganizowana przez Pana Wiesława Radzięciaka Wójta Gminy.


Plebiscyt "Super Baby"

W dniu 5 grudnia 2012 r. w Domu Weselnym "Pan Tadeusz" w Żółtańcach odbyło się podsumowanie Plebiscytu "Super Baby" zorganizowanego przez Super Tydzień Chełmski.


Promocja książki Pana Krzysztofa Kołtuna

W dniu 1 grudnia 2012 r. w Muzeum Ziemi Chełmskiej im. W. Ambroziewicza w Chełmie odbyła się promocja książki Pana Krzysztoła Kołtuna pt. "Wołyńska Litania" oraz XXX-lecie jego pracy jako Animatora Kultury Kresowej i Poety.


Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach

W dniu 28 listopada 2012 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyły się Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach.


Posiedzenie Zarządu Klubu Sportowego "Astra" Leśniowice

W dniu 27 listopada 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się posiedzenie Zarządu Klubu Sportowego "Astra" Leśniowice.


Spotkanie partnerów projektu pn. "Współpraca Polsko-Ukraińska na rzecz rozwoju turystyki na obszarze transgranicznym"

W dniu 27 listopada 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie partnerów projektu pn. "Współpraca Polsko- Ukraińska na rzecz rozwoju turystyki na obszarze transgranicznym".


Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Szachach

W dniu 26 listopada 2012 r. w Publicznym Gimnazjum w Sielcu odbyły się Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Szachach.


XV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Biłgoraj

W dniu 25 listopada 2012 r. w Biłgoraju odbył się XV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Biłgoraj poswięcony 94 rocznicy odzyskania niepodległości.


Instalacja stacji monitoringu meteorologicznego

W dniu 22 listopada 2012 r. na mocy porozumienia współpracy naukowo - badawczej rozpoczęły się prace nad instalacją stacji monitoringu meteorologicznego na nieruchomości znajdującej się obok Urzędu Gminy Leśniowice.


Zebranie z Radą Rodziców

W dniu 21 listopada 2012 r. w Publicznym Gimnazjum w Sielcu odbyło się zebranie z Radą Rodziców, w którym uczestniczył Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice.


Kierownictwo

W dniu 20 listopada 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się kierownictwo zorganizowane przez Wójta Gminy Leśniowice Pana Wiesława Radzięciaka.


Kumowianki najlepsze na festiwalu w Werbkowicach!

W dniu 18 listopada 2012 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach odbył się II Międzypowiatowy Festiwal Zespołów Śpiewaczych.


XVII sesja VI kadencji Rady Gminy

W dniu 15 listopada 2012 r. w sali konferencyjnnej Urzędu Gminy odbyły się obrady XVII sesji VI kadencji Rady Gminy Leśniowice.


Spotkanie z nauczycielami

W dniu 12 listopada 2012 r. w sali konferencyjnnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie organizacyjne zespołu projektowego oraz kadry pedagogicznej zatrudnionej do prowadzenia zajęć w ramach projektu "Indywidualizacja szansą na sukces".


Gminne Obchody Święta Niepodległości

W dniu 11 listopada 2012 r. na placu zgromadzeń w Leśniowicach odbyły się Gminne Obchody Święta Niepodległości.


VIII Turniej Niepodległości Ziemi Chełmskiej
w Szachach

W dniu 10 listopada 2012 r. w Zespole Szkół w Białopolu odbył się VIII Turniej Niepodległości Ziemi Chełmskiej w Szachach.


Narada kierownictwa Urzędu Gminy

W dniu 7 listopada 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się narada Wójta Gminy z kierownikami referatów urzędu oraz jednostek organizacyjnych gminy.


Pamiętamy

W dniu 2 listopada 2012 r. władze gminy Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice, Pan Stanisław Drogomirecki Przewodniczący Rady Gminy oraz Pan Czesław Michalczuk Prezes Zarządu Gminnego PSL w Leśniowicach, jak co roku odwiedzili groby zmarłych mieszkańców naszej gminy.


Przebudowa drogi w Kumowie Plebańskim

W dniu 31 października 2012 r. trwają prace z przebudową drogi nr 1841L na odcinku o długości 1,225 km. w miejscowości Kumów Plebański.


Ślubowanie klasy pierwszej

W dniu 31 października 2012 r. w Szkole Podstawowej w Teresinie odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.


Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 30 października 2012 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.


Posiedzenia stałych Komisji Rady Gminy

W dniu 29 października 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyły się posiedzenia stałych Komisji Rady Gminy Leśniowice.


Spotkanie z firmą Chevron

W dniu 24 października 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie zorganizowane przez Pana Wiesława Radzięciaka Wójta Gminy Leśniowice wspólnie z firmą Chevron Polska Resources Sp. z o. o.


Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 23 października 2012 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach i Szkole Podstawowej w Sielcu odbyło się ślubowanie klas pierwszych i pasowanie na ucznia.


Wybory uzupełniające do Rady Gminy Leśniowice

W dniu 21 października 2012 r. na podstawie zarządzenia Nr 388 Wojewody Lubelskiego z dnia 2 sierpnia 2012 r. odbyły się wybory uzupełniające do Rady Gminy Leśniowice w okręgu wyborczym nr 10 w obwodzie nr 4 w Sielcu.


VI Ogólnopolski Turniej Szachowy dla Dzieci
i Młodzieży o Puchar Roztocza

W dniu 20 października 2012 r. w Tomaszowie Lubelskim odbył się VI Ogólnopolski Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Roztocza.


II Forum Kobiet Lubelszczyzny

W dniu 19 października 2012 r. w Chełmie odbyło się II Forum Kobiet Lubelszczyzny pod hasłem "Kobieta wsi w roli głównej".


Posiedzenie komisji powołanych do przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady Gminy Leśniowice zarządzonych na dzień 21 Października 2012 r.

W dniu 16 października 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się wspólne posiedzenie Gminnej Komisji Wyborczej w Leśniowicach i Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4 w Sielcu.


Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 15 października 2012 r. w Szkole Podstawowej w Teresinie odbyły się Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej.


I posiedzenie Obwodowej Komisji Wyborczej

W dniu 10 października 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się I posiedzenie Obwodowej Komisji Wyborczej w Sielcu.


VI Rakołupskie spotkania z kulturą i sztuką ludową połączone z otwarciem świetlicy w Horodysku oraz podsumowaniem prac badawczych prowadzonych przez firmę Chevron

          W dniu 7 października 2012 r. w Horodysku odbyły się VI Rakołupskie spotkania z kulturą i sztuką ludową połączone z uroczystym otwarciem świetlicy w Horodysku oraz podsumowaniem prac badawczych prowadzonych przez firmę Chevron Polska.


Odbiór inwestycji w Horodysku

     W dniu 4 października 2012 r. w Horodysku dokonano odbioru końcowego i przekazania inwestycji pn. "Remont wiejskiego domu kultury w Horodysku".


Narada z dyrektorami

          W dniu 1 października 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się narada z dyrektorami szkół z terenu gminy zorganizowana przez Pana Wiesława Radzięciaka Wójta Gminy.


Spektakle dla uczniów

         W dniu 27 września 2012 r. uczniowie szkół podstawowych w Leśniowicach, Teresinie, Rakołupach i Sielcu oraz Publicznego Gimnazjum w Sielcu obejrzeli spektakle poświęcone unikania zachowań nieprawidłowych oraz zagrożeń jakie z nich wynikają w zakresie przeciwdziałania przemocy.


Kongres Oświaty w Warszawie

          W dniu 26 - 27 września 2012 r. w Warszawie odbył się Samorządowy Kongres Oświaty, w którym uczestniczył Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy.


Kierownictwo

          W dniu 26 września 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się kierownictwo zorganizowane przez Panią Joannę Jabłońską Sekretarz Gminy.


Eliminacje wojewódzkie dziewcząt młodszych do III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

          W dniu 25 września 2012 r.  na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych Moje Boisko "Orlik 2012" w Leśniowicach odbyły się eliminacje wojewódzkie dziewcząt młodszych do III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.


Szkolenie kadry pedagogicznej

         W dniu 24 września 2012 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyło się szkolenie kadry pedagogicznej zatrudnionej do prowadzenia indywidualnych zajęć z uczniami klas 1-3.


IV Ogólnopolski Zjazd Kresowiaków

          W dniu 23 września 2012 r. w Chełmie odbył się IV Ogólnopolski Zjazd Kresowian z Ziemi Lubomelskiej i Wołynia.


"Mobilny Punkt Informacyjny"

          W dniu 21 września 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice zorganizowano dyżur doradcy/konsultanta Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich działającego w ramach tzw. „Mobilnego Punktu Informacyjnego”.


XVI sesja VI kadencji Rady Gminy

          W dniu 20 września 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyły się obrady XVI sesji VI kadencji Rady Gminy Leśniowice.


Zebranie z rodzicami klas I

W dniu 19 września 2012 r. w Publicznym Gimnazjum w Sielcu odbyło się zebranie z rodzicami klas I, w którym uczestniczył Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice oraz Pani Agnieszka Raczyńska Prezes Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo- Samorządowego.

Spotkanie informacyjne

W dniu 19 września 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli: Wójt Gminy Pan Wiesław Radzięciak, kierownik budowy, inspektor nadzoru budowlanego oraz mieszkańcy gminy, u których realizowana będzie inwestycja pn. „Budowa 30 przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Leśniowice”.


Festiwal Chleba w Mińsku Mazowieckim

W dniu 16 września 2012 r. Panie z Zespołu Śpiewaczego "Sielanki", Pani Maria Tołysz twórczyni ludowa oraz Pani Czesława Sulej z Gminnej Biblioteki Publicznej w Leśniowicach uczestniczyły w VIII Festiwalu Chleba w Mińsku Mazowieckim.


Eliminacje gminne młodzieży 12 i 13 letniej do III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

W dniu 14 września 2012 r. na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych Moje Boisko "Orlik 2012" w Leśniowicach odbyły się eliminacje gminne młodzieży 12 i 13 letniej do III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.


Eliminacje gminne do III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

W dniu 13 września 2012 r. na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych Moje Boisko "Orlik 2012" w Leśniowicach odbyły się eliminacje gminne do III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.


Spotkanie dotyczące VI Forum Edukacyjnego

W dniu 12 września 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie dotyczące organizacji w gminie Leśniowice VI Forum Edukacyjnego.


Posiedzenie Komisji Rewizyjnej oraz Gospodarczej Rady Gminy

W dniu 12 września 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyły się posiedzenia Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Gospodarczej Rady Gminy.


I posiedzenie Gminnej Komisji Wyborczej
w Leśniowicach

W dniu 11 września 2012 r. odbyło się I posiedzenie Gminnej Komisji Wyborczej w Leśniowicach powołanej postanowieniem Nr 332/2012 przez Komisarza Wyborczego w Chełmie.


"Regionalny Program Operacyjny zmienia przyszłość - namaluj swój świat"

W dniu 10 września 2012 r. Szkoła Podstawowa w Leśniowicach wzięła udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Departament Regionalnego Programu Operacyjnego Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.


Powiatowe Dożynki 2012 w Dorohusku

W dniu 9 września 2012 r. w Dorohusku odbyły się Powiatowe Dożynki 2012.


OSP Leśniowice ćwiczy

W dniu 7 września 2012 r. na obiekcie Zespołu Szkół Publicznych w Wojsławicach odbyły się ćwiczenia praktyczne dla jednostek OSP z terenu gmin Wojsławice oraz Leśniowice.

Podpisanie umowy

W dniu 7 września 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice została podpisana umowa na realizację inwestycji pn.: "Budowę 30 przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Leśniowice".


więcej>>>

Odbiór drogi w Rakołupach Małych

W dniu 4 września 2012 r. dokonano odbioru końcowego drogi w Rakołupach Małych w ramach zadania "Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Rakołupach Małych".


więcej>>>

Gminne Rozpoczęcie Roku Szkolnego

W dniu 3 września 2012 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach prowadzonej przez Leśniowskie Stowarzyszenie Oświatowo - Samorządowe odbyło się Gminne Rozpoczęcie Roku Szkolnego.


więcej>>>

Posiedzenie Komisji Socjalnej

W dniu 30 sierpnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się posiedznie Komisji Socjalnej  Rady Gminy.


więcej>>>

Dożynki Gminne

W dniu 26 sierpnia 2012 r. na stadionie sportowym w Leśniowicach odbyły się Gminne Dożynki 2012.


więcej>>>

V Piłkarski Turniej Oldbojów

W dniu 25 sierpnia 2012 r. na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych "Orlik 2012" w Leśniowicach odbył się kończący sezon, tradycyjny już V Piłkarski Turniej Oldbojów.


więcej>>>

Dowóz do szkół zabezpieczony

W dniu 22 sierpnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie Wójta Gminy Pana Wiesława Radzięciaka z przedstawicielami P.K.S Chełm Sp. z o.o.

więcej>>>

Spotkanie organizacyjne

W dniu 20 sierpnia 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie Wójta Gminy z dyrektorami i nauczycielami szkół podstawowych z terenu gmin dotyczące omówienia procedur i zasad wdrażania projektu systemowego w ramach Poddziałania 9.1.2 pt. Indywidualizacja szansą na sukces.


więcej>>>

"Piknik na kocim dołku"

W dniu 19 sierpnia 2012 r. w Majdanie Ostrowskim (gm.Wojsławice) odbył się "Piknik na kocim dołku" zorganizowany przez Grupę Odnowy Wsi Majdan Ostrowski.


więcej>>>

Badania Mammograficzne

W dniach 18 sierpnia 2012 r. na placu przy  Urzędzie Gminy Leśniowice wykonywane były badania  mammograficzne w ramach programu NFZ.


więcej>>>

Warsztaty Tkackie w Sarniaku

W dniach 10 - 12  sierpnia 2012 r. w świetlicy wiejskiej w Sarniaku odbyły się po raz trzeci warsztaty tkackie pod nazwą: "Od projektu do efektu - tajniki tkaniny artystycznej".


więcej>>>

Odbiór przystanków

W dniu 7 sierpnia 2012 r. odebrane zostały montaże kolejnych dwóch przystanków autobusowych model EOS-S w Teresinie przy drodze powiatowej relacji Chełm – Wojsławice i w Rakołupach Duże przy drodze powiatowej relacji Majdan Leśniowski – Siennica Różana.


więcej>>>

Odbiór inwestycji w Rakołupach Dużych

W dniu 9 sierpnia 2012 r. w Rakołupach Dużych dokonano odbioru końcowego inwestycji pn. „Budowa zatoki postojowej przy drodze powiatowej nr 1864L oraz chodników przy drogach powiatowych nr 1864L i 1863L w miejscowości Rakołupy Duże.”


więcej>>>

Narada dyrektorów szkół

W dniu 6 sierpnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się narada dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjum zorganizowana przez Pana Wiesława Radzięciaka Wójta Gminy Leśniowice.


więcej>>>

Odpoczynek połączony z Mistrzostwami Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych

       

W dniach 30 lipca - 4 sierpnia 2012 r. uczniowski klub Sportowy w Leśniowicach przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizował obóz wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży.


więcej>>>

Narada kierownictwa Urzędu Gminy

       

W dniu 1 sierpnia 2012 r. odbyła się narada kierownictwa Urzędu Gminy Leśniowice.


więcej>>>

Goście z Czech

          W dniu 30 lipca 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyło się spotkanie władz naszej gminy na czele z Panem Wiesławem Radzięciakiem Wójtem Gminy z przedstawicielami samorządów lokalnych, administracji państwowej, organizacji pozarządowych oraz mediów stowarzyszenia Centrum Rozwoju Česká Skalice z Republiki Czeskiej.


więcej>>>

XIII Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjno-Sportowe LZS

          W dniu 29 lipca 2012 r. w Łukowie odbyły się XIII Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjno - Sportowe LZS, w których udział wzięła Gmina Leśniowice.


więcej>>>

XV sesja VI kadencji Rady Gminy

          W dniu 26 lipca 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyły się obrady XV sesji VI kadencji Rady Gminy Leśniowice.


więcej>>>

Spotkanie organizacyjne

       

W dniu 23 lipca 2012 r.  w Urzędzie Gminy  Leśniowice odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie XIII Wojewódzkich Igrzysk Rekreacyjno - Sportowych LZS, które odbędą się 29 lipca 2012 r. w Łukowie.

więcej>>>

IV Piłkarski Turniej Oldbojów

       

W dniu 21 lipca 2012 r. na Kompleksie Boisk Wielofunkcyjnych "Orlik 2012" w Leśniowicach odbył się IV Piłkarski Turniej Oldbojów.


więcej>>>

Modernizacja drogi w Rakołupach Małych

       

W dniu 20 lipca 2012 r. trwają prace przy modernizacji drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Rakołupy Małe.


więcej>>>

Budowa zatok postojowych oraz chodników
w Rakołupach Dużych

       

W dniu 17 lipca 2012 r. w Rakołupach Dużych trwają prace związane z budową zatok postojowych oraz chodników przy skrzyżowaniu drogi powiatowej nr 1864L Wierzchowiny – Rakołupy – Drewniki – Skierbieszów z drogą powiatową nr 1863L Siennica Różana – Majdan Leśniowski.


więcej>>>

Kierownictwo

       

W dniu 17 lipca 2012 r. odbyła się narada kierownictwa Urzędu Gminy Leśniowice.


więcej>>>

Jubileuszowy X Międzypowiatowy Festiwal Orkiestr Dętych w Polichnie

        W dniu 15 lipca 2012 r. w Polichnie odbył się Jubileuszowy X Międzypowiatowy Festiwal Orkiestr Dętych w Polichnie.

więcej>>>

"W kręgu Wojsława"

        W dniu 15 lipca 2012 r. na placu targowym w Wojsławicach odbyła się impreza pt. "W kręgu Wojsława".


więcej>>>

Posiedzenie Zarządu Klubu Sportowego "Astra" Leśniowice

        W dniu 12 lipca 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się posiedzenie Zarządu Klubu Sportowego "Astra" Leśniowice.


więcej>>>

Turniej Gmin "Między Nami Sąsiadami" - sukces gospodarzy

        W dniu 8 lipca 2012 r. na stadionie sportowym w Leśniowicach odbył się XV Jubileuszowy Turniej Gmin "Między Nami Sąsiadami".

więcej>>>

Powitanie nowego Księdza Kamila Zaborka

        W dniu 8 lipca 2012 r. w kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Kumowie Plebańskim podczas porannej mszy świętej powitano nowego Księdza Kamila Zaborka.


więcej>>>

Podpisanie umowy na "Remont połączony
z modernizacją pokrycia dachowego na budynku świetlicy wiejskiej w Majdanie Leśniowskim"

    W dniu 3 lipca 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice została podpisana umowa pomiędzy Gminą Leśniowice, a firmą D.S - budownictwo - Jarosław Dybkowski.

więcej>>>
Odpust Parafialny

        W dniu 1 lipca 2012 r. w kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Kumowie Plebańskim obchodzono uroczystość odpustową.


więcej>>>

IX Ogólnopolski Turniej Szachowy

        W dniu 30 czerwca 2012 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbył się IX Ogólnopolski Turniej Szachowy.

więcej>>>
Gminne Zakończenie Roku Szkolnego

        W dniu 29 czerwca 2012 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbyło się Gminne Zakończenie Roku Szkonego.

więcej>>>
"Między Nami Sąsiadami" - spotkanie organizacyjne

        W dniu 28 czerwca 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się drugie spotkanie organizacyjne w sprawie Turnieju Gmin "Między Nami Sąsiadami".


Kierownictwo

    W dniu 26 czerwca 2012 r. odbyła się narada kierownictwa Urzędu Gminy Leśniowice. Podczas narady Wójt przekazał kierownikom interpelacje radnych oraz uchwały podjęte podczas XIV obrad sesji Rady Gminy Leśniowice odbytej w dniu 21 czerwca 2012 r., zobowiązując do ich realizacji.


XIV sesja VI kadencji Rady Gminy

     W dniu 21 czerwca 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyły się obrady XIV sesji VI kadencji Rady Gminy Leśniowice.

Podpisanie umowy na "Modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Rakołupy Małe"

     W dniu 19 czerwca 2012 r.w Urzędzie Gminy Leśniowice została podpisana umowa na "Modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Rakołupy Małe".

XXXIV Ogólnopolski Przegląd Piosenki i Przyśpiewki Ludowej

    W dniu 17 czerwca 2012 r. odbył się XXXIV Ogólnopolski Przegląd Piosenki i Przyśpiewki Ludowej w Przedborzu.

Spotkanie z Chevron'em

     W dniu 14 czerwca 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie zorganizowane przez Wójta Gminy Pana Wiesława Radzięciaka oraz firmę Chevron Polska Energy Resources Sp. z o. o.

XIII Gala Orkiestr Dętych w Bychawie

          W dniu 10 czerwca 2012 r. w Bychawie odbyła się XIII Gala Orkiestr Dętych, w której uczestniczyła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Leśniowic.

Spotkanie organizacyjne w sprawie Turnieju Gmin

         W dniu 5 czerwca 2012 r. w Szkole Podstawowej w  Leśniowicach odbyło sie spotkanie w sprawie organizacji Turnieju Gmin "Między nami sąsiadami".

Posiedzenia stałych Komisji Rady Gminy Leśniowice

     W dniu 5 czerwca 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyły się posiedzenia stałych Komisji Rady Gminy Leśniowice.

Walne zgromadzenie członków UKS Astra
w Leśniowicach

         W dniu 4 czerwca 2012 r. w Szkole Podstawowej w  Leśniowicach odbyło sie walne zgromadzenie członków UKS Astra Leśniowice.

Narada kierownictwa Urzędu

    W dniu 4 czerwca 2012 r. odbyła się narada kierownictwa Urzędu Gminy Leśniowice.

XVI Nadbużańskie Święto Pszczoły

     W dniu 3 czerwca 2012 r. na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie odbyło się XVI Nadbużańskie Święto Pszczoły.

Gminny Dzień Dziecka i Sportu

          W dniu 1 czerwca 2012 r. na stadionie sportowym w Leśniowicach odbył się Gminny Dzień Dziecka i Sportu.

Gminny Dzień Bibliotekarza i Działacza Kultury

            W dniu 31 maja 2012 r. w Szkole Podstawowej w Teresinie odbył się Gminny Dzień Bibliotekarza i Działacza Kultury.

Narada dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjum

     W dniu 29 maja 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się narada dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjum zorganizowana przez Pana Wójta Wiesława Radzięciaka.

Powiatowe Święto Ludowe i Dzień Samorządu

            W dniu 27 maja 2012 r. na stadionie sportowym w Leśniowicach odbyło się Powiatowe Święto Ludowe i Dzień Samorządu.

Powiatowy Przegląd Zespołów Śpiewaczych i Kapel Ludowych

            W dniu 20 maja 2012 r. w Strachosławiu odbył się Powiatowy Przegląd Zespołów Śpiewaczych i Kapel Ludowych. Organizatorami imprezy było Starostwo Powiatowe w Chełmie, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, oraz Urząd Gminy w Kamieniu.


Organizacja Gminnego Dnia Dziecka i Sportu
  

W dniu 18 maja 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie w sprawie organizacji Gminnego Dnia Dziecka i Sportu.


Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków KS "Astra" w Leśniowicach

      W dniu 17 maja 2012 r. w sali konferenczjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków KS "Astra" w Leśniowicach.

Gminny Turniej Sprawnościowy dla klas I-III

            W dniu 16 maja 2012 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Teresinie odbył się Gminny Turniej Sprawnościowy dla klas I-III.

Posiedzenie Zarządu Uczniowskiego Klubu Sportowego "Astra" w Leśniowicach

        W dniu 14 maja 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowicach odbyło się posiedzenie Zarządu Uczniowiskiego Klubu Sportowego "Astra" w Leśniowicach.

Zebranie z rodzicami uczniów klas VI

        W dniu 13 maja 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyło się zebranie z rodzicami uczniów klas VI.

XIII Sesja VI kadencji Rady Gminy

        W dniu 10 maja 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyły się obrady XIII sesji VI kadencji Rady Gminy Leśniowice.

II Powiatowy Festiwal Piosenki Strażackiej

       W dniu 5 maja 2012 r. w świetlico-remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Okopach odbył się II Powiatowy Festiwal Piosenki Strażackiej - Dorohusk 2012.

Gminny Dzień Strażaka, połączony z zawodami sportowo-pożarniczymi, uchwaleniem Konstytucji 3go Maja, Świętem Pracy oraz I rocznicą Beatyfikacji Papieża Jana Pawła II

         W dniu 1 maja 2012 r. na Stadionie Sportowym w Leśniowicach odbył się Gminny Dzień Strażaka, połączony z zawodami sportowo-pożarniczymi, uchwaleniem Konstytucji 3go Maja, Świętem Pracy oraz Beatyfikacji Papieża Jana Pawła II.

Posiedzenie Zarządu Klubu Sportowego "Astra"
w Leśniowicach


      W dniu 30 kwietnia 2012 r. w Urzędzie Gminy w Leśniowicach odbyło się posiedzenie Zarządu Klubu Sportowego "Astra" w Leśniowicach.

X Turniej Wiedzy o życiu i działalności Jana Pawła II

       W dniu 24 kwietnia 2012 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbył się X Turniej Wiedzy o życiu i działalności Jana Pawła II.

Spotkanie z mieszkańcami gminy

         W dniu 24 kwietnia 2012 r. w Publicznym Gimnazjum w Sielcu odbyło się spotkanie mieszkańców gminy oraz rodziców uczniów Szkoły Podstawowej w Sielcu i Publicznego Gimnazjum w Sielcu.

Posiedzenie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego

         W dniu 23 kwietnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się posiedznie Zarządu Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego.

Międzygminny Konkurs Recytatorski im. Marii Konopnickiej

         W dniu 20 kwietnia 2012 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Teresinie odbył się „Międzygminny Konkurs Recytatorski im. Marii Konopnickiej”.

Spotkanie z Chevronem

    W dniu 18 kwietnia 2012 r. w Szkole Podstawowej    w Rakołupach odbyło się spotkanie, na którym uroczyście przekazane zostały pomoce dydaktyczne i sprzęt ufundowany przez firmę Chevron.

Wojewódzki Turniej Szachowy o "Złotą Wieżę"

         W dniu 14 kwietnia 2012 r. w Zespole Szkół w Milejowie odbył się Wojewódzki Turniej Szachowy o "Złotą wieżę".

Posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP

         W dniu 12 kwietnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych SP w Leśniowicach.

"Pijesz, jedziesz, giniesz"

         W dniu 4 kwietnia 2012 r. w Publicznym Gimanzjum w Sielcu odbyło się spotkanie z całą społecznością szkolną w ramach kampanii popularyzującej bezpieczeństwo na drogach powiatu chełmskiego pod nazwą "Pijesz, jedziesz, giniesz".

Spotkanie z rodzicami uczniów z Gimnazjum

         W dniu 3 kwietnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie Wójta Gminy Leśniowice z rodzicami uczniów Gimnazjum.

Uroczysta Droga Krzyżowa w VII Rocznice Śmierci Jana Pawła II

         W dniu 2 kwietnia 2012 r. na Placu Zgromadzeń w Leśniowicach odbyła się uroczysta Droga Krzyżowa w VII Rocznicę Śmierci Jana Pawła II.

Spotkanie z rodzicami uczniów klas VI

         W dniu 2 kwietnia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie Wójta Gminy Leśniowice z rodzicami uczniów klas VI.

Turniej Brydża Towarzyskiego o Puchar
Wójta Gminy Leśniowice

         W dniu 30 marca 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbył się Turniej Brydża Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Leśniowice.

Konsultacje z rodzicami

        W dniu 30 marca 2012 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyło się spotkanie Wójta Gminy Leśniowice z rodzicami dzieci szkolnych.

Spotkanie zespołu do spraw reform oświatowych

        W dniu 30 marca 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie zespołu do spraw reform oświatowych przeprowadzanych na terenie gminy.

Posiedzenie Komisji Gospodarczej

         W dniu 28 marca 2012 r. odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Gospodarczej rady Gminy Leśniowice.

IX Gminy Zjazd delegatów PSL
w Leśniowicach

            W dniu 24 marca 2012 r. odbyły się obrady IX Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy PSL w Leśniowicach, w którym wzięło udział 37 delegatów, co stanowi 54 % członków ogółem oraz licznie przybyli zaproszeni goście.

Kierownictwo

W dniu 21 marca 2012 r. odbyła się narada Wójta Gminy Leśniowice z kierownikami referatów urzędu oraz jednostek organizacyjnych gminy.


Mistrzowie Powiatu z Leśniowic

W dniu 17 marca 2012 r. w Zespole Szkół w Białopolu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Chełmskiego w Szachach.


Organizacja Drogi Krzyżowej

W dniu 16 marca 2012 r. odbyło się spotkanie w sprawie organizacji uroczystej Drogi Krzyżowej dziękczynnej za Beatyfikację Ojca Świętego.


XII Sesja VI kadencji Rady Gminy

W dniu 15 marca 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyły się obrady XII sesji VI kadencji Rady Gminy Leśniowice.


"Młodzież zapobiega pożarom"

W dniu 13 marca 2012 r. w Publicznym Gimnazjum w Sielcu odbył się finał gminny w grupie szkół gimnazjalnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.


Posiedzenia Stałych Komisji Rady Gminy

W dniu 12 marca 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyły się posiedzenia Komisji Rewizyjnej, Komisji Gospodarczej oraz Komisji Socjalnej Rady Gminy.


VI Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamień

W dniu 11 marca 2012 r. w Zespole Szkół w Strachosławiu odbył się VI Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamień


Pożegnanie ś.p. Zygmunta Szczepanika - wieloletniego Komendanta Posterunku Policji w Leśniowicach
 
        W dniach 9 marca 2012 r. władze gminy towarzyszyły w ostatniej drodze ś.p. Zygmunta Szczepanika wieloletniego Komendanta Posterunku Policji w Leśniowicach.


Walne zebrania sprawozdawcze OSP

    W dniach 5 - 12 marca 2012 r. zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem odbyły się Walne Zebrania Sprawozdawcze Ochotniczych Straży Pożarnych.


Dzień Kobiet

           W dniu 8 marca 2012 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbyło sie Gminne Święto Kobiet.


Szkolenie

           W dniu 6 - 7 marca 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin przy użyciu opryskiwaczy.


"Młodzież zapobiega pożarom"

W dniu 6 marca 2012 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbył się finał gminny eliminacji Szkół Podstawowych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.


Kierownictwo

W dniu 6 marca 2012 r. odbyła się narada Wójta Gminy Leśniowice z kierownikami referatów urzędu oraz jednostek organizacyjnych gminy.


Katastrofa kolejowa

W dniu 3 marca 2012 r.  o godz. 20:57 w sobotę na wysokości miejscowości Chałupki niedaleko Szczekocin woj. śląskie, wydarzyła się katastrofa kolejowa, w której zderzyły się dwa rozpędzone pociągi.


Powiatowy Turniej Szachowy o "Złotą Wieżę"

W dniu 3 marca 2012 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbył się Powiatowy Turniej Szachowy o "Złotą Wieżę".


Spotkanie dotyczące zakładania grup producenckich

W dniu 1 marca 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyło się spotkanie dotyczące zakładania plantacji roślin energetycznych, budowy biogazowni oraz zakładania grup producenckich.


Walne zebranie Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego

W dniu 1 marca 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyło się walne zebranie Leśniowskiego Stowarzyszenia Oświatowo - Samorządowego.


Spotkanie  informacyjne z  EFS

W dniu 29 lutego 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące Europejskiego Funduszu Społecznego.


Kampania Sprawozdawcza w OSP

W dniu 29 lutego 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych RP.


Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2012

W dniu 19 lutego 2012 r. w Szkole Podstawowej w Chodlu odbył się Turniej z Cyklu Grand Prix Lubelszczyzny o Puchar Wójta Gminy Chodel.


Indywidualne Mistrzostwa Gminy Leśniowice
w Szachach

W dniu 18 lutego 2012 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Gminy Leśniowice w Szachach.


Powiatowy  Turniej o Indywidualne Mistrzostwo  Powiatu Chełmskiego w Szachach

W dniu 17 lutego 2012 r. w Szkole Podstawowej w Leśniowicach odbył się Powiatowy Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Powiatu Chełmskiego w Szachach.


Spotkanie z przedsiębiorcami

W dniu 15 lutego 2012 r. w Urzędzie gminy Leśniowice odbyło się spotkanie Wójta Gminy z przedsiębiorcami zainteresowanymi obsługą handlową imprez kulturalnych i sportowych.


Wyjazd studyjny

W dniu 10 lutego 2012 r. Panie z Koła Tkackiego w Sarniaku: Maria Dudkiewicz i Jadwiga Domańska oraz Pani Bożena Czerniej i Dominika Czarkowska - Zienkiewicz z Rakołup, a także Pani Monika Durko uczestniczyły w warsztatach szkoleniowych.Finał Turnieju Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo
Gminy Leśniowice

W dniu 10 lutego 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbył się finał  Turnieju Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo Gminy Leśniowice.


Ferie w bibliotece

W dniach 31 stycznia - 11 lutego 2012 r. w ramach odbywających się ferii zimowych Biblioteka Publiczna w Leśniowicach zorganizowała różnego rodzaju zajęcia mające na celu pożyteczne zagospodarowanie wolnego czasu dzieci i młodzieży z terenu gminy.


X Powiatowa Gimnazjada w Wojsławicach

W dniu 9 lutego 2012 r. w Zespole Szkół Publicznych w Wojsławicach odbyła się X Powiatowa Gimnazjada Szachowa - Indywidualne Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych Powiatu Chełmskiego w Szachach.


Spotkanie z młodzieżą

W dniu 1 lutego 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie młodzieży z Leśniowic z Panem Wójtem Wiesławem Radzięciakiem Wójtem Gminy Leśniowice.

Kierownictwo

W dniu 30 stycznia 2012 r. odbyło się kierownictwo, w którym udział wzięli: Wójt Gminy oraz kierownicy referatów urzędu i jednostek organizacyjnych gminy.

I miejsce Zespołu Śpiewaczego "Rakołupianki"
z Rakołup


W dniu 29 stycznia 2012 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Rejowcu odbył się XVIII Regionalny Przegląd Piosenki i Przyśpiewki Ludowej.


III runda Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo
Gminy Leśniowice

W dniu 27 stycznia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się III runda Turnieju Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo Gminy Leśniowice.


XI Sesja VI kadencji Rady Gminy

W dniu 26 stycznia 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyły się obrady XI sesji VI kadencji Rady Gminy Leśniowice.


Narada dyrektorów szkół

W dniu 24 stycznia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się narada dyrektorów szkół z terenu gminy Leśniowice zorganizowana przez Wójta Gminy.


Spotkanie z radnymi i sołtysami

W dniu 23 stycznia 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie z radnymi i sołtysami z terenu gminy Leśniowice.


Posiedzenia Stałych Komisji Rady Gminy Leśniowice

W dniu 23 stycznia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej, Komisji Gospodarczej oraz Komisji Socjalnej Rady Gminy Leśniowice.


Zebrania sołeckie

W dniu 22 stycznia 2012 r. odbyły się zebrania sołeckie w miejscowościach Kumów Majoracki, Kumów Plebański, Kasiłan, Dębina  oraz Sielec .


II runda Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo
Gminy Leśniowice za nami

W dniu 20 stycznia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyła się II runda Turnieju Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo Gminy Leśniowice.


Szkolenie w Rakołupach

W dniu 19 stycznia 2012 r. w Szkole Podstawowej w Rakołupach odbyło się szkolenie dla rolników, domowników oraz osoby zatrudnione w rolnictwie z terenu Gminy Leśniowice.


Kierownictwo

W dniu 19 stycznia 2012 r. odbyło się kierownictwo, w którym udział wzięli: Przewodniczący Rady Gminy Leśniowice, Sekretarz, Skarbnik oraz kierownicy referatów i jednostek organizacyjnych urzędu.


Spotkanie założycielskie

W dniu 17 stycznia 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie założycielskie stowarzyszenia.


"Jestem sobą" oraz "Witaj szkoło"
- przedstawienia profilaktyczne

W dniu 16 stycznia 2012 r. naszą gminę odwiedzili artyści teatralni z Krakowa. Przyjechali na zaproszenie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i zaprezentowali inscenizacje profilaktyczne poświęcone problemom nastolatków.


I Runda Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo
Gminy Leśniowice

W dniu 13 stycznia 2012 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie organizacyjne i I runda Turnieju Brydża Towarzyskiego o Mistrzostwo Gminy Leśniowice.


Spotkanie organizacyjne

W dniu 13 stycznia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się spotkanie stowarzyszenia, któremu przewodniczył Pan Wiesław Radzięciak Wójt Gminy Leśniowice.


Zebranie organizacyjne

W dniu 9 stycznia 2012 r. w Urzędzie Gminy Leśniowice odbyło się kolejne spotkanie zespołu ds. reformy oświaty na terenie gminy Leśniowice.


Zebrania w szkołach

W dniach od 3 - 6 stycznia 2012 r. odbyły się kolejne zebrania w placówkach oświatowych znajdujących się na terenie gminy na temat reformy oświatowej.


"Święty wieczór"

W dniu 5 stycznia 2012 r. Zespół Śpiewaczy "Sielanki" wziął gościnnie udział w "Świętym wieczorze" zorganizowanym przez Pana Krzysztofa Kołtuna oraz Stowarzyszenie Kresowian w Chełmie.


Kierownictwo

W dniu 4 stycznia 2012 r. odbyło się kierownictwo, w którym udział wzięli: Przewodniczący Rady Gminy Leśniowice, Wójt Gminy oraz kierownicy referatów urzędu i jednostek organizacyjnych gminy.


 


Do Góry

                              © 2001-2011 Urząd Gminy Leśniowice - Wszelkie prawa zastrzeżone.